Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Infantilis vagyis gyerek...

Infantilis vagyis gyerek lelkű felnőttek. Ti hogyan élitek ki infantilizmusotokat? (ez annyit jelent hogy valakinek sok gyerekes dolga van, amit mások nem mindig néznek jó szemmel, pl én 20 évesen szeretek legózni, stb)

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma már szerintem ezt mindenkinek mondta valaki. Nekem pl egy 3D animációs film miatt. Pedig csak a 3D-re voltam kíváncsi.
2012. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Szeretnélek kicsit megvigasztalni, van egy mondás, mely szerint: "akit az Istenek szeretnek, meghagyják örökre gyereknek". A közvélekedés szerint pedig általában a művészlelkek , művészlelkű emberek infantilisak is egyben, ők azok, akik képesek egyféle dologra nagyon erősen koncentrálni, és csak azzal foglalkozni, a felnőttek világában rosszul tájékozódnak, nem is szokták komolyan venni őket, vagy elnézően mosolyognak, ha kapcsolatba kerülnek velük. Pedig általában értékes emberek, megszállott tudósok, talán Öveges professzor is ilyen lehetett.
2012. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem vannak gyerekes dolgaim, például a strandon úgy viselkedem, mint egy gyerek, és a gyermekkönyvtárba (is) járok. Az animációsfilmek szeretetéről nem beszélek, mert az nálam szakmai dolog. De persze megkaptam már párszor, hogy minek foglalkozom mesékkel, ha felnőtt vagyok, miért nem pasizom inkább. wtf!? Gyerekes dolgok nálam még a dupla tölcsér fagyihoz vagy, hogy mindig van nálam valami játék. (dobókocka, kis pattogós gumilabda, pörgettyű). ezt sokan nem értik, miért kell, ha már úgyis felnőtt vagyok. Mert kikapcsol, ha elmatatok velük, és nem esz meg az ideg vizsga előtt. Vagy rajzfilmfigurás pólót hordok, mire megkaptam, hogy gyerekes. Érdekes, ha gyerekes lenne, akkor nem a felnőtt ruhaosztályon árulnák, hanem a Százegy kisruhában.
2012. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi nagyon, most ezzel boldoggá ttetek hogy nem vagyok egyedül:) nekem legó, mesék, az úton pl útpatkák betámadása, anime, mesefigurák, és bevallom este ha nincs már kinn senki kiszeretek menni a játszótérre is. strandon énis úgy viselkedem, mesefigurás póló minden mennyiségben ebay ről. so, i can easily pass for a 16 years old...... és a kinézetem is elég ghyerekes, és enek baromira happy vagyok, mert így nem néznek ANNYIRA furinak:)
2012. aug. 5. 21:22
 5/8 A kérdező kommentje:
jah és ezt a pattogós gumilabdát én is szeretem. azt merre lehet kapni, amúgy plüssök ezerrel:D ezt lefelejtettem:D
2012. aug. 5. 21:30
 6/8 A kérdező kommentje:
jah am azt sem írtam hogy gyerek könyvek vannak nekem is. pl harry potter től a narniáig minden:D
2012. aug. 5. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Én mesefigurákat rajzolok (többnyire anime), a számítógépen játszom, a plüssállataimmal alszom, a kutyámmal rohangálok az út kellős közepén miközben csipogtatom a játékát, a hajamat úgy szoktam hordani, hogy néhány tincset felállítok, vagy úgy kötöm fel mintha pálmafafejem lenneXD Ja, és legózni én is szeretek a mai napig!:) Csak sajna már Anyu sokat kidobott:/ Legszívesebben újra 4-5 éves lennék.:) A játszótérre még akkor is kiszoktam menni, ha vannak lent.. Persze sokan mondták már, hogy gyerekes vagyok. És? Mindenki örökre gyerek marad... Az 50 évesek is szívesen leülnek játszani bármivel. Egyedül annyi a különbség, hogy nincsen rá idejük. A szülők ezért mondják a gyereknek, hogy ez meg az gyerekes, hogyha felnő ne vonja el a figyelmét. Egyébként szerintem meg az a TÉNYLEG gyerekes, hogyha valaki beleköt a másikba azért, mert nem úgy viselkedik, ahogy a tömeg elvárja.. Te életed, éld úgy, ahogy te szeretnéd.


17/L

2013. márc. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na gyerekek, felnőttetek-e már? Az a baj h már 30-on felül vagyok, és állítólag gyerekes. Egyes dolgok hasonlóak de nem minden stimmel. Inkább a reakcióim gyerekesek és általában azt várom, h észrevegyenek, odajöjjenek hozzám az emberek. Mellesleg művész szakmám van. Viszont úgy néz ki sajnos a kapcsolatom kezdd rámenni, de nem tudom, hogy tudnék felnőni..
2023. jan. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!