Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Komolyan ettől leszek k. a?!

Komolyan ettől leszek k. a?!

Figyelt kérdés

jóban vagyok az osztálytársaimmal, menőnek számítok, birnak engem, én is őket nagyon. összetartó osztály vagyunk, a fiúk-lányok jóban vannak. mármint nem vagyunk szerelmesek csak haverok. néha átkarolnak, (meg o.kiránduláson éjszaka is, meg meg is simította az egyik a karomat). 2 életében feküdt az ölemben. az 1ik azért mert rosszul volt (utána hányt is), a másik pedig véletlen volt. az egyik volt kb. 5 perc, a másik meg 5 másodperc. a második különben is utál (bár éjjel is, nappal is azt hajtogatja hogy nem).

szerintem ez oké, nem jövök be egyiknek sem. viszont anyám kivan ettől ... hogy ne feküdjenek már az ölemben, meg milyen kis r....c vagyok, aki mindent enged, majd részegen letapiznak a fiúk.

egyrészt o.kirándulásokon a fiúk voltak részegek, én csak 1-2 kortyot ittam. és támogattam, segítettem a többieknek, amikor kellett, mert tudták hogy józan vagyok, és megbíztak bennem. ez a pár korty ivás nem zavarja, de kb. retteg, hogy esetleg komolyabb kapcsolatba kerüljek egy fiúval. még attól is kivan, ha haver hozzám ér. vagy az egyik éjszaka beszélgetni akart velem, és csak 2 en voltunk a szobában, ültünk az ágyán és "húúmeghaaa" nem történt semmi. csak enni akart, meg fél percet pihenni, de mondta hogy el ne menjek. ennyi történt.


ti mit szólnátok ehhez? k...nak gondolnátok emiatt???esetleg tinik,

milyen a viszonyotok a fiúkkal?


8.osok voltunk


2012. aug. 2. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennél mondhatni szorosabb kapcsolatom volt a srácokkal anno, pedig köztünk sem történt semmi! Barátok voltunk, ennyi!

Mégsem tartottak ribinek, sem engem, sem a többi lányt, főleg nem anya! De az akkor más volt! A régi idők, és a mostani élet nem ugyanaz már!

2012. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
legközelebb ne mondd el anyádnak és kész! ha szerinted ez belefér, szerinte meg nem, akkor nem kell okot adni rá, hogy kötekedjen. bár én eléggé magyarázkodásnak tartom, hogy az egyik csak 5 mp-ig, a másik meg 5 percig... mondani lehet bármit, szóval lehet, hogy csak itt adod elő másképp, úgymond vetítesz, de ezt nem tudhatjuk, így sztem senki nem tud objektív választ adni neked!
2012. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj már! kb. 15 éve voltma 8-os, már akkor beült néhány tényleg ribi osztáyltársnőm fiúk ölébe és ment a smár. Hát ennyi. Pedig ez 15 éve volt kb, írom, azóta mennyit változhatott a világ....

Szóval ez még messze van a k..ságtól, nyugi!

2012. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!