Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 10-11 éves gyerekek örülnek...

10-11 éves gyerekek örülnek még kinder tojásban található kis figuráknak? Vagy mi a "menő" most? Van költségtakaros, de azért jó ötletetek?

Figyelt kérdés
Szeretném 4.-es osztályomat év elején is meglepni vmivel személyenként; ill. névnapkor/szülinapkor lehetne húzni 1 meglepis dobozból.
2012. aug. 2. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, már nem.. Mi lenne, ha zsákbamacska lenne - egy kis meglepetéssel: egy kis féldrágakő, egy érdekes csiga, egy kis kép - vagy ilyesmi, ami szép, de könnyen elkészíthető, vagy olcsón vehető (de nem gagyi, hanem valami szépséget hordoz.
2012. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még örülnek :) kedves Tőled, hogy gondolsz rájuk:)
2012. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy könyvjelző, egy radír, lányoknak aranyos matrica, fiúknak olyan tojásból kikelő dinoszaurusz, olyan gömbautomatákból lehet enni, 100 Ft darabja.

Ezen a vonalon elindulva akár százasból hajgumi, ilyesmik.

2012. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem már eleve annak is örülnének ha meglepnéd őket bármivel is....szerintem jó ötlet!! :)
2012. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!