Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Értelmezné nekem valaki ezt?...

Értelmezné nekem valaki ezt? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Tehát én éjszakás voltam, reggel mondtam a fiamnak menjen el az egyik barátjához, tudtam, hogy az anyukája nem dolgozik azon a héten. El akart menni amúgy is, telefonálni nem tudtam. Mondtam neki, kérdezze meg, hogy pár órát maradhat-e, ha nem akkor küldje nyugodtan haza.

Majd délután mondta a fiam, hogy mérges volt az anyuka. Azt mondta, említette, hogy ha gond, akkor nem marad, hazajön. De maradhatott..

Aztán írtam neki facen, hogy nem baj, hogy elküldtem a fiamat hozzájuk? Ezt a választ kaptam. :

Szia! Hát nem örültem, hogy jött a Peti, mert baromira meglepődtem!!! De ez nem jelenti azt, hogy baj! Csak azt hittem a Moncsi kopogott, én meg rányitottam az ajtót, mert pont a cipőmet vettem el a radiátorról, mikor jött a fiad! Jól meglepődtem! Elvittük magunkkal a boltba, meg a Zsuzsihoz. Nem tiltakozott. Elvoltak, nem volt velük baj. Az én fiam is volt már nálatok, nem?!...


Nem értem.. Ennyire hülye lennék?

Az ő fia is volt nálunk régebben is, mikor problémák voltak otthon akkor főleg, erre így reagál. Amúgy egy rendkívűl lusta, feledékeny, mindig teli panasszal típusú szülő.


2012. júl. 30. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész egy katyvasz.

De ez a legértelmetlenebb az egészben: "én meg rányitottam az ajtót, mert pont a cipőmet vettem el a radiátorról"

2012. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Tényleg elég nagy katyvasz.
2012. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szeintem magyarázkodik, lehet, h attól tart, h a gyerek esetleg rosszat mond
2012. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Akkor megnyugodtam! :D
2012. júl. 30. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!