Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezt most találtam. Harry...

Ezt most találtam. Harry Potter Fanfiction részlet. Vélemény?

Figyelt kérdés

Draco felébredt valamikor az éjszaka közepén, és ekkor szembe találta magát Hermionéval. A vihar már elvonult. A lány lassan és egyenletesen szuszogott. A feje az ő vállán pihent. Végighúzta az ujját a bőrén. A teste ettől libabőrössé vált. Erre mosolyognia kellett. Mindig is jól tudott bánni a nőkkel. Újra végigsimogatta a karját, fel, majd újra le, és ekkor érezte, ahogy a lány megremegett az érintésétől. Kissé nagyobb bátorságot véve fölé hajolt, és végigsimított szájával a homlokán. Hermione halkan nyöszörgött, aztán közelebb húzódott hozzá. A szája lejjebb vándorolt, és megérinetette a lányét, aki ösztönösen szétnyitotta ajkait, mire a levegő a torkán akadt. Draco tudta, hogy Hermione azt hiszi, hogy csak álmodja az egészet, mert a teste ellazult, és sokkal nyugodtabbá vált.

- Tetszett? – suttogta a fülébe. A hajának illata teljesen megőrjítette.

- Mmmhmm – sóhajtotta a lány.

Draco a gyomrában egy csomót érzett. A bal keze elkalandozott a lány kezéről a hasára, és kissé felhúzta a pizsamájának a felsőjét, feltárva ezzel lapos hasát. Az ujjbegye végigsuhant a köldökén, mire a lány háta kissé ívbe feszült. Kezei felbátorodva haladtak feljebb a pólója alatt. Meztelen mellei felemelkedtek, majd visszazuhantak minden egyes levegővételnél. Ujjai elérték a mellbimbóit, majd hüvelyk és mutatóujjával izgatta tovább. Azonnal megkeményedtek az érintése alatt. Egy kicsit erősebben folytatta, mielőtt megmasszírozta melleit az ujjaival. A lány megfeszítette izmait, aztán ismét elengedte magát, halkan nyöszörögve az éjszaka csendes levegőjébe. Amiatt, hogy így láthatta a lányt, Draco izgatottabb volt, mint valaha. Granger mindeddig nem volt vonzó a szemében… de most! Annak a tudata, hogy a ruhák alatt egy érett nő teste lapul, teljesen megőrjítette. Egyesével gombolta ki a pizsamájának felsőjét, ezzel felfedve az alatta rejtőző csodálatos, krémszínű bőrét. Szája egyre közeledett a lány mellkasához, finoman ízlelgetve bőrét. Apró csókokkal borította be a kulcscsontját, lassan haladva lefelé, célja felé. Merészen a szájába vette az egyik mellbimbót, hogy aztán a nyelvével játszadozzon rajta. A lány teste ismét ívbe feszült, ezúttal kissé erőteljesebben. Bal keze még mindig a lány hasát simogatta, miközben melleivel játszott. Draco azt gondolta, bármelyik pillanatban felébredhet, és akkor majd lelöki magáról, de a lány továbbra is csukva tartotta szemeit. Mintha ő is éppen arról álmodott volna, hogy a fiú ezt teszi vele. Malfoy keze elkalandozott a hasáról, le egészen a pizsamájának a széléig, majd keze egy röpke pillanatra megállt, mielőtt megtette volna a következő lépést. Ismét felhúzódott hozzá, hogy aztán ismét hosszan és szenvedéllyel csókolhassa ajkait. A lány viszonozta a csókot. Szemei még mindig le voltak hunyva, de ajkait kinyitotta, hogy utat engedjen Draco nyelvének. Kezeivel megmarkolta szőke haját. Ez volt az utolsó jel számára: lejjebb tolta a lány pizsamaalsóját, hogy aztán keze körbekalandozhassa Granger legérzékenyebb pontját. A lány pompásan forró volt, és Dracót semmi más nem választotta el a céljától, mint a lány alsóneműje, ami feltehetőleg Grangerhez méltóan egyszerű fehér színű volt. Draco keze végigsimított a combjain, melyek engedelmesen nyílottak szét, amikor megérintette őket. Ujjai besurrantak az alsóneműje alá, és ekkor megérezte a puha szőrt, mely ujjait pontosan a csodálatos forrásághoz vezette. Abban a pillanatban, amikor ujjai megérintették a lány forró, nedves ölét, Draco Malfoy elveszett…


Öh... elég perverz, mi a véleményetek róla?


2012. júl. 29. 11:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jó hogy nem lesz gyerekük XD
2012. júl. 29. 12:21
 12/17 anonim ***** válasza:
szerintem ezt te írtad:D
2012. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem én írtam, most találtam Merengőn... nem használom a Merengőt sztoriírásra...
2012. júl. 29. 12:28
 14/17 anonim ***** válasza:
Sok ilyen fanok által írt regény/novella van Harry Potter témában, de ilyennel még nem találkoztam, szerintem ez már túlzás :D Egyáltalán nem illik bele a Potter univerzumba.
2012. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Már az sem nagyon, hogy egy szigeten vannak, és Draco Malfoy valaha is megpróbál kedves lenni :D
2012. júl. 29. 17:14
 16/17 anonim ***** válasza:
rettenetesen van megírva
2012. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pont tegnap olvastam egy hasonlót, csak angolul.Szerintem is perverz. xD
2012. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!