Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt olyan hogy valakit nem...

Volt olyan hogy valakit nem ismertél igazából de rögtön szimpatikus lett?

Figyelt kérdés
Én is hasonlóan jártam.Egy oldalon láttam meg valakinek a képét,amin amúgy egy macska van(fehér-barna)és a kommentjei alapján is szimpatikus lett.Meg eszembe jutott hogy szívesen beszélgetnék vele chaten,de még nem volt rá lehetőség.Ez vajon hülyeség?
2012. júl. 26. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, egy lány blogját olvasom 1 éve. Egy hihetetlenül intelligens csajszi, az anorexiából való kigyógyulásának az útját követem, szerencsére jól halad. Idén felvételizett az orvosira, és fel is vették, és pszichiáter lesz, hogy tudjon másokon is segíteni.

Egyszerűen hihetetlen a lány, olyan intelligens hogy néha leesik az állam, olyan gondolatai vannak, hogy ki kéne róla adnia egy könyvet. Még sosem mertem neki írni.

2012. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. válaszadó!

El tudnád küldeni a blog linkjét privátban? Vagy ide kiírva, ha úgy is jó. Előre is köszönöm, mert az a téma engem is érdekel egyéb okokból.

2012. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a blog linkje :)
2012. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!