Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért is vagytok ilyen felszín...

Miért is vagytok ilyen felszínesek lányok, fiúk? Miért is felejtitek el, hogy lényegében a külső önmagában még nem elég?

Figyelt kérdés

Mindenki azzal jön, hogy de jó csaj ez de helyes pasi az. De mégis mit ez önmagában, ha az illető belül egy nagy semmi, egy elviselhetetlen, utálatos jellem, aki legfeljebb egyéjszakás szexre jó, de többre sem.


Én már totál úgy vagyok, hogy rengeteg szép lány van, de csak külsőre, belsőre viszont szomorúan tapasztalom, mennyire lehetetlen is megfelelő lányt találnom, akivel hosszabb távra tervezhetnék akár.


HOl vannak azok a lányok, akik nem csak külsőre vonzóak, hanem a belső lényük is igazán elbűvölne, elvarázsolna és örömmel töltenék vele minden egyes percet?



2012. júl. 23. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Valóban nem csak a külső számít. Fontosabb a belső-ZSEB. :)
2012. júl. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Én tudom ért ilyenek sokan. Persze, hogy nem csak a külső számít. Egyformán fontos mind a kettő.
2012. júl. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

De imádom, hogy állandóan kihagy karaktereket a billentyűzetem...


*Nem tudom miért ilyenek.

2012. júl. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jogos a kérdés


Vajon miért előnyös ha valakinek a párja szép?Jobban tud szeretni?Jobb az ágyban?Jobb a természete?Nem feltétlen...tehát nem is igazán értem ezt hogy a külső miért fontos...és sajnos én is ilyen vagyok hogy egy ronda lánnyal nem járnék :( De miért ne,hiszen a külső az csak egy jelentéktelen álarc,azonban mi mégis az alapján választunk párt :( (Legalábbis a legtöbben) És akkor csodálkozik a sok ember ha nem találja meg a boldogságot.A külső az csak egy illúzió

2012. júl. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Mindkettő fontos. Legalábbis nálam, főleg tartós kapcsolatra. Futó kalandban még csak-csak elviseli az ember, ha kiállhatatlan, hisztis, stb. a másik.


Én nő vagyok, és mindig azt mondom- nincs az a csodás külső, amit a rossz belső el ne ronthatna. De sajnos fordítva is igaz: nincs az a tökéletes belső, ami a nagyon rossz külsőt elfogadhatóvá tudja tenni.


Az emberek általában középtájon kiegyeznek. De mindenkinél van egy határvonal! :)


Külsőben-belsőben egyaránt, amivel már nem tudna kompromisszumot kötni.


Nem tudná elfogadni az illető külsejét, akármilyen megfelelő is belsőleg.


És nem tudná elfogadni a személyiségét, bármennyire is tetszik.

2012. júl. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva gondoltam, hogy minden a belső. Aztán 14 éves koromban szerelmet vallott nekem egy ronda fiú, aki igaz, belül pont hozzám illett volna, de tényleg olyan csúnya volt, hogy még puszit se akartam neki adni...az élet tanulsága!
2012. júl. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Állati ösztön. A legéletrevalóbb kinézetű egyedet alkalmasabbnak látjuk valamennyire a párválasztás során. Hiába nem a legéleterősebb a legszebb, bizonyos vonások vonzóbbak mégis.
2012. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!