Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ebből nagy baj lehet? (faceboo...

Ebből nagy baj lehet? (facebook, LENT)

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki nem nagyon bír(csak egyszer-kétszer beszéltem vele,akkor is keveset,nem ismer meg semmi,szerintem nem vagyok szimpatikus neki),de én őt igen,személyesen nem találkozunk,facebookon is se kép,se hang,tiszta halott.Ha egy másik facebook felhasználóról bejelölöm,és beszélgetek vele pár hétig,és aztán elmondom ki is vagyok,nagy baj lehet belőle?

Normális válaszokat,kérlek!

Ne kérdezősködjetek,szerintem ennyi is elég,amit írtam,a kérdésemre válaszoljatok!!


2012. júl. 15. 19:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert nem is ismer, azért nem válaszol neked ---> nem akar megismerni ---> ezért nem válaszolt neked, amikor online volt. Az meg egy dolog, hogy fent van azon a szutyok facebook-on, lehet nem jár fel rendszeresen ---> ezért nem válaszolgat ---> meg amúgy sem akar megismerni.


Ha csinálsz egy másik felhasználót bejelölöd onnan és onnan akarod megismerni? Legrosszabb esetben azzal a valakivel elkezd majd beszélgetni, aztán mikor kiteríted a lapjaid, ki is vagy, már "vele" sem fog beszélni. Hagyjad, nem sok értelme van küszködni vele.

2012. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Nem is társnak akartam...
2012. júl. 15. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!