Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ebből nagy baj lehet? (faceboo...

Ebből nagy baj lehet? (facebook, LENT)

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki nem nagyon bír(csak egyszer-kétszer beszéltem vele,akkor is keveset,nem ismer meg semmi,szerintem nem vagyok szimpatikus neki),de én őt igen,személyesen nem találkozunk,facebookon is se kép,se hang,tiszta halott.Ha egy másik facebook felhasználóról bejelölöm,és beszélgetek vele pár hétig,és aztán elmondom ki is vagyok,nagy baj lehet belőle?

Normális válaszokat,kérlek!

Ne kérdezősködjetek,szerintem ennyi is elég,amit írtam,a kérdésemre válaszoljatok!!


2012. júl. 15. 19:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Végén rontani fogja az illúziót, és csak rosszabb lesz neked.
2012. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerinted ha most nem vagy neki szimpi és átvered,attól szimpatikusabb leszel neki?
2012. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De mondom nem is ismer,én meg haverkodni akarok vele,akkor mit csináljak?
2012. júl. 15. 19:40
 4/22 anonim ***** válasza:
Írj neki a saját nevedben üzenetet. Ha passzív lesz, kár érte, hagyd is.
2012. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem válaszol bármit írok
2012. júl. 15. 19:44
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapvetően undorító dolog így megvezetni az embereket. Ha a saját nevedben nem mersz írni neki, akkor inkább sehogy se írj, felejtsd el.
2012. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy talán azért nem válaszol, mert nem jár fel? Ha nincs fent még képe sem, valószínűleg olyan aktíg fácsén, mint medve a mackósajtban...
2012. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
facebookon amikor online volt,írtam neki,megnézte(mutatja,mikor nézi meg)és semmi
2012. júl. 15. 19:48
 9/22 anonim ***** válasza:
ha nem ismerősöd és úgy írtál neki, akkor azért nem válaszol mert nem vette észre h írtál, neki. Mert az üzeneted az egyéb mappájába került, szóvan nem a többi üzenet között landolt és ráadásul ki sem jelezi neki. hány ilyen volt velem mire rájöttem erre! =D szal ha mákod van fél év után lehet megtalálja véletlenül :D
2012. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
ja de most olvasom h akkokr írtál neki amikor "online" volt. akkor ezek szerint ismerősöd.
2012. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!