Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi hülye a Földön?

Miért van ennyi hülye a Földön?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 08:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon érdekes elméletek.De igazán a hűlye nem más mint a személy-én- számára érthetetlen személyiség. Ha nem értünk egyet a másikkal vagy távol ál tőlünk a reakcioja , reakcioi akkor simán lehülyézzük.Pedig csak más környezetben nőt fel, máshogy szocializálodott, máshova született. Vannak betegnek született vagy sérülést szenvedett emberek akiket vmien trauma ért amit nem sikerült feldolgozni.
2012. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
Sok hülye sok hülyeséget ír. Ami a segélyezést illeti teljesen normálisaknak is kell részesülniük akik mondjuk ledolgoztak tisztességesen 30 évet nem csak a hüyék és munkakerülők privilégiuma!!!! Tessék gondolkodni mielőtt hülyeséget írnak! Hogy nem szelektíven osztják?! Na az is hülyeség!! A törvényhozók a leghülyébbek közül valók mert politikusok rokonok haverok ismerősök nem pedig értelmesek!
2012. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 MA. válasza:
Azért,mert NAGY AZ ISTEN ÁLLATKERTJE !!DE,HogY EKKORA ????,
2012. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Si-Ta válasza:

(Nem Én találtam ki! De szerintem ez az igazi válasz!)

"Okos ember hülyéskedik! Buta ember okoskodik!" Szerintem ez a helyes válasz!

2012. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:

Kérdezd meg apádat.


Bocsi de ezt csak viccnek szántam !!!


Egyébként nem tudom de talán az emberi kapzsiság,irigység,harácsolás,önzőség hozza magával.

Sokszor én is úgy látom hogy az emberek állatabbak az állatnál csak szét kell nézni a világban ahová mi kis hazánk is tartozik.


ÜDV.

2012. júl. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Azt én is észrevettem, hogy annyi, de annyi buta, értelmetlen kérdést feltesznek itt is, hogy már azon gondolkodom, be se lépek ha megérkezik ez a heti levél.

Felére választ kapnának, ha beütnék a keresőbe, a másik fele meg olykor értelmetlen, válaszra sem méltó.

"Nagy az Isten állatkertje"

2012. júl. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
Vesztesekre márpedig szükség van. Hogy tudd, hová jutsz, ha az ő útjukat járod. Ők a viszonyítási pont. A nullák így töltik be végül küldetésüket.
2012. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:

Mert ha mindenki mindenhez értene akkor az maga lenne a feljebb rendű lény.

Ezért van az hogy egyesek kreatívak mások meg fizikusok ,ha mindenki mindenhez értene akkor tanulni se kéne és nem lennénk egyének-egyediek.

2012. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ezért!
2012. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Mert az emberi intelligencia a földön állandó, és a népesség sajnos egyre nagyobb..
2012. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!