Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "feladnátok" a fiatalságotokat...

"feladnátok" a fiatalságotokat egy külföldi munka miatt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel ,hogy magával a munkával minden rendben van.

24éves vagyok és nem tudom, hogy kimenjek-e dolgozni,itt hagyni a szülőket a barátokat,ismerősöket.Tudom lennének új barátok de többek között a szórakozás és maga az egész légkör hiányozna,viszont sokkal több lenne a fizetés.

bevállalnátok?



2012. júl. 5. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én igen, mert már kb. 14 éves korom óta ezt tervezgetem. De nem értem, miért kéne a fiatalságod és a karrier között választanod! Ugyanúgy fiatal maradsz, és legalább önálló is, jó kis munkával. Ne légy "felesleges ember", aki nem használja ki az élet adta lehetőségeket. Szerencsés vagy, nem veszed észre? De a Te döntésed :)

18/L

2012. júl. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én éltem kint Angliában, nagyon jó volt, azóta is visszasírom!

Miért kéne feladni a fiatalságot? Kint is ezer barátod lehet, és ott általában sokkal több a szórakozási lehetőség. Pl. Angliában a night clubokban az alsó korhatár 27 év. Itthon meg 25 évesen már kinéztek a diszkóból.

Persze, ha keményen dolgozol, kevésbé lesz kedved szórakozni, de ez itthon is így van.

2012. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ugyanez a helyzet velem is..menni vagy nem menni..ez itt a kérdés (nekem mondjuk van még egy évem a suliból)

de minden nap van valami ami ráébreszt, vagy rávilágít arr, hogy menjek:( :)

21/L

amúgy melyik országba fogsz menni, ha úgy alakul?

2012. júl. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem szó szrint értettem azt h feladom a fiatalságomat,csak itthagyni mindent hát sokszor át kell gondolni azért.

Az USA-ban lenne a munka.

2012. júl. 6. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!