Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van Magyaror...

Szerintetek miért van Magyarországon ennyi rosszindulatú ember?

Figyelt kérdés
Ha már egy kicsit más vagy, vagy valamit másképp gondolsz, eltérsz az átlagtól, egyből kibeszélnek, kiközösítenek az emberek. Annyira okosnak képzeli itt mindenki magát, és nem tudja elfogadni a másikat. Ezért van ennyi szorongó ember, mert mindenki fél kibontakozni. Mindenhol csak a beszólások, kötekedések, okoskodások... szerintetek miért van ez így?

2012. júl. 2. 21:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
és te miért vagy kiközösítve?
2012. júl. 4. 15:50
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Már nem vagyok, de fiatalabb koromban ki voltam. Sajnos olyan iskolába jártam, főleg olyan osztályba, amely tele volt "szerencsétlen" elvált szülők gyerekeivel.. ráadásul az osztály egyik legjobb képességű tanulója lévén bizonyos tárgyakból tanulmányi versenyt nyertem, és jó osztályzataim voltak. De sajnos, mivel nagyon kicsi, vékony gyerek voltam, így az irigységen kívül még azt is el kellett viselnem, hogy gúnyolódtak rajtam nap mint nap.. én voltam a szülők egyke(tesóm nincs) elkényeztetett gyereke, akivel persze a tanárok is kivételeznek, ezért vannak jobb jegyeim ;-)))

és ez így ment nyolc évig.. mivel nem árulkodtam, nem panaszkodtam, nem vittek másik suliba.. különben meg jó időre sikerült annyira elhitetniük velem, hogy én tényleg rossz és értéktelen ember vagyok, hogy a középiskolában teljesen elszigeteltem magam az ottani társaktól...és egy biz. szubkultúrába menekültem.. Bocsánat, ez itt most nem rólam szól, nem offolok többé, de kérdeztél és válaszoltam:-)


gondolom, nem csak magyarországon közösítik ki egymást a diákok...

2012. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mármint a topic nem rólam szól. Amit írtam, az az én sztorim:-))
2012. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem baj, nekem hasznos volt a válaszod. köszi.
2012. júl. 4. 22:38
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a történelmünk során ki voltunk és most is ki vagyunk szolgáltatva mások kényének-kedvének-ahogy itt írja vki, az nem magyarázat a rosszindulatúságra szerintem.. Nálunk sokkal szegényebb országok(india, afrikai országok, biz. országok Dél-Amerikában) is elmondhatják ugyanezt (gondoljunk a gyarmatosításokra!)....ettől még lehetne EGYMÁSSAL toleránsabbnak lenni, nem irigykedni, diszkriminálni és nem megszólni egymást.
2012. júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Média
2012. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!