Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok a kisgyerekeket?

Ti is utáljátok a kisgyerekeket?

Figyelt kérdés
Annyira idegesítő némelyik, a házunk előtt is (mivel szinte minden nap leviszik őket) állandóan megy a sírás, nyávogás stb komolyan megfájdul tőlük a fejem, s az a gond, hogy semmit sem tudok ellene tenni.
2012. jún. 26. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Én igen!Ki nem állhatom őket de hát el kell viselni.Még szerencse hogy nem nagyon sűrűn találkozok kisgyerekekkel meg próbálom kerülni is őket.
2012. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Te is voltál kisgyerek..ne utáld őket amiért nyavalyognak.

Viseld el,azért mert te meg felnőtt vagy.

2012. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok még felnőtt 15 vagyok.

Meg minden gyerek megbámul úgy hogy majdnem kiesik a szemük.. Tudom hogy nem kéne utálni, vannak kivételek akik tényleg aranyosak, de sajnos ahol lakok (tömbház) itt ilyenek laknak..

2012. jún. 26. 18:18
 4/13 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Irigyellek! :)
2012. jún. 26. 18:22
 5/13 anonim ***** válasza:

Még, jó, hogy leviszik őket...

Miattad kéne őket bezárni, ugye?

2012. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor annyi idős voltam, mint te, kb. akkoriban kezdhettem el kinőni a gyerekutálatot :) De az tény, hogy az egész nap visító kölyköket én sem bírom, ez viszont a szüleik hibája. A közelben egy iskola és két óvoda van, széliránytól függően háromféle sikítozást hallgathatok egész nap, úgyhogy megértelek. A nevelőiket nem, akik nem szólnak rájuk.
2012. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

Agyon kéne bacni mindet!


Meg úgy birom amikor akarnak elérni valamit akkor hogy bírnak picsulni meg vernyákolni, meg hazudozni már 10 év alatt!


Kis taknyok!

2012. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Még, jó, hogy leviszik őket...

Miattad kéne őket bezárni, ugye?"


Nem, csak tudod direkt kitaláltak a gyerekeknek egy külön helyet, ahol aztán kiszórakozhatják magukat, ez a játszótér. de arra már nem veszik a fáradságot, hogy elvigyék őket.

2012. jún. 26. 18:46
 9/13 Antimod ***** válasza:
Dehogy utálom őket. Azt viszont igen, amikor percekig kiabálhatnak szüleik jelenlétében a lépcsőházban, és sajnos a szüleim szomszédai is túlordítják a saját gyerekeiket az udvaron, pedig normális, jól szituált emberek.
2012. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a te korodban, engem is tudtak idegesíteni, idővel majd kinövöd:)
2012. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!