Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik országban vannak...

Melyik országban vannak leginkább kedves emberek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Magyarországhoz képest szinte mindenhol. (tapasztalat)
2012. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így nem lehet kijelenteni egyik országról sem. Londonban pl. elég sok időt töltöttem és általában kedves emberekbe botlottam, de persze ellenkezőleg is.
2012. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A svédeknél, norvégoknál. Ez a tapasztalatom.
2012. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
magyarországon is találsz, ha te is kedves vagy.. na ez az igazi paradoxon igaz? :D
2012. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az is változó lehet, hogy kihez kedvesek. Vannak helyek, ahol nagyon kedvesek, de az idegenekkel barátságtalanok.
2012. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ott jóval kedvesebbek az emberek is ahol rendben van a lelki egyensúlyuk, azaz nem kell a napi megélhetés miatt aggódni, a munka mellett tudnak pihenni, kikapcsolódni, el tudnak menni szórakozni, azaz normális körülmények között élnek.
2012. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Skóciában, Írországban. Mindenkit szeretnek (kivéve az angolokat), főleg egy whiskey után/mellett.
2012. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
skandinávok, és a déliek. Spanyolországban lakó ismerősöm mondta, hogy megállsz az utcán és teljesen ismeretlen emberek elkezdenek veled kedvesen beszélgetni (ha hagyod).
2012. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, lehet, hogy én rossz helyen élek akkor, de én nem találkozom olyan emberekkel, akik kimondottan bunkók lennének.

Én általában mindenkihez kedves vagyok és ezt is kapom vissza.

Így nem is értem a kérdésedet. Mindenki tud kedves lenni és rosszindulatú is. Mindenkiben két én lakozik.

Sokszor a hangulatodtól függ, hogy melyik kerül előtérbe.

Miért, te mindig, mindenkivel, minden helyzetben kedves vagy?

Minden országban élnek kedves emberek. Csak nekünk is úgy kell hozzájuk viszonyulni. Szerintem.

2012. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A magyarokkal főleg Lengyelországban meg azokban az országokban amelyek szeretnek.


Én mondjuk az amerikaiakban is kellemeset csalódtam.Először nagyon furcsa volt hogy vigyorogva mászkálnak az utcán és nem úgy mint a magyarok akik úgy mintha 1 citrom lenne állandóan a szájukban.

2012. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!