Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Féltékenykedés miatt csinálnak...

Féltékenykedés miatt csinálnak sokan egy profilt?

Figyelt kérdés
Elég sok helyen látom, hogy ilyen névvel vannak kint facebookon 'Andrea és Ritka Marcell' ezekbe mi a jó? (nevet azt csak könnyítés miatt helyetesítettem). Én sosem értettem, hogy ezekbe mi a jó... Ha ennyire féltékenyek nem kell együtt maradni. De, hogy külön élete sem lehet, mert minden egy.. ez számomra sok...
2012. jún. 23. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a facebook is sok...
2012. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is furcsállom, ha pl chatelni akarok a sráccal mindig meg kell kérdeznem hogy most melyikük van fent épp. Annyi magánélet mindenkinek kell hogy legyen hogy nem közös profilom van, szerintem sem stimmel valami ezeknél.
2012. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ilyenek már a kapcsolatfüggők szerintem...ezek olyan párocskák, akik a seg.güket is egymésnak törlik ki kakika után :) Személy szerint rettenetes lehet így élni, hogy nincs egyéniséged, hogy a másik nélkül csak fél vagy, de nem egész. De ők tudják..
2012. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok

sőőt van olyanis akinél nem tudom éppen kivel beszélnek mert egymás gépéhez is odaülnek

2012. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A közös profil számomra is teljesen elfogadhatatlan. Ugyanis egy házasságban/kapcsolatban mindkét félnek meg kell őrizni bizonyos fokú önállóságot. Arról nem is beszélve, hogy - ellentétben nagyanyáink idejével - a munkahely, eltérő iskola végzettség, stb. manapság mindenkinek vannak saját kapcsolatai és a kapcsolatok ápolása életünk szerves része (legalábbis remélem, hogy rajtam kívül még sokaké). Közös profil esetén a "megtalálót" zavarja, hogy mindketten ott vannak, hiszen gyakori, hogy csak az egyiket ismeri és lehet, hogy a másik családi békességének érdekében inkább nem jelöli be a régi ismerőst. Nem ez az egyedüli módja az összetartozás "közhírré tételének". Én személy szerint közös profil esetén csak azokat jelölöm ismerősként, akikkel nap mint nap találkozom. Miattam senkit ne tépjenek meg és senki te tépje meg a párját.
2012. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem is első reakcióm ez volt a férfire nézve 'Úristen, azért ehhez papucsnak is kell ám lenni, hogy ne tudja azt mondani ~bocsi drágám, de azért... nem kéne' a másik meg az, hogyha lenne párom én biztos elbeszélgetnék vele, hogy 'figyelj, ha nem megy a bizalom, akkor oké.. Nekem van életem, és szeretném úgy élni, hogy magánélet részem is legyen' Tényleg úgy érezném, hogy lassan már betét cseréléskor is ott akarna lenni, meg ha Nő csinálja, akkor a Férfinek még a haveri találkozásánál is ott akar lenni, sehol sem lehet egyedül... Mindenről be kell számolnia. Azt hittem csak nekem fura, és durva ez az életvitel. Köszönöm a válaszokat:)
2012. jún. 23. 14:11
 7/11 anonim ***** válasza:
És arra nem gondoltál, hogy annyira nem is érdekli őket, maximum néha rá néznek és annyi? Csináltak egy profilt, mert érdekelte őket egy két ismerős és ennyi.
2012. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindennap abba írnak, és lájkolnak! A férfi letörölte magát a másikból, a nőnek megmaradt, de nem használja.!
2012. jún. 23. 16:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ilyet még sose láttam, de szerintem is butaság.
2012. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hááát én már jó sokat és vércikinek találom
2012. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!