Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket is idegesítenek?

Titeket is idegesítenek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=mtv6O2OPPMw&feature=related

Most találtam. Titeket nem háborítanak fel a cigányok? Amit most csinált ez a gyerek egyszerűen feltápte az idegeimet. És miért izélnek le minket amikor mi felsőbb rendűek vagyunk és a mi országunk?



2012. jún. 21. 16:35
1 2
 11/17 rajcziz ***** válasza:
65%

Kéredző utolsó válaszára.

És gondolod, hogy ez csak romáéknál van így?

2012. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 rajcziz ***** válasza:
65%
*Kérdező
2012. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
Engem meg az háborít fel, hogy annak ellenére, hogy a cigányok az aluljáróban naponta vernek agyon, majd lopnak meg embereket, iskolák előtt rabolják ki a gyerekeket (személyes tapasztalat), tönkre teszik számos család otthoni, nyugodt körülményeit, még mindig van ember akinek van p*fája megvédeni őket! Rohadt sokszor látni olyan kérdéseket itt is, hogy szerencsétlen anyuka nem tudja mit tegyen, mikor egy 13 tagú cigány család költözött melléjük, tönkre téve az eddigi békés körülményeket. Hangosak, üvöltöznek, lek*rvázzák a nőt, az meg szegény meg sem mer szólalni, mert fél hogy megszurkálják! Akik védik őket, azoknak még biztos nem volt dolguk velük, remélem tudják hogy hatalmas szerencséjük van.
2012. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%

"Nem háborítanak fel. Ez a gyerek egy valaki, aki úgy gondolta, hogy ez jó móka lesz"


gondolom az se háborított fel amikor 2 12 éves cigánygyerek úgy összevert seprűnyéllel egy öregasszonyt, hogy az kórházba került, a gyerekek nem voltak büntethetőek és ezt jól tudták, és mielőtt lerasszistáznád az öregasszonyt, elmondanám, hogy még ő engedte be őket a kertjébe és almát adott nekik. Biztos ez is csak egy ártatlan móka volt, mint a több ezer másik eset amit az öregek és a védtelenek ellen elkövetnek

2012. jún. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 rajcziz ***** válasza:
65%

"Biztos ez is csak egy ártatlan móka volt"

Én a videóról beszéltem, nem tudom, te hogy gondoltál az ilyen esetekre. Az ilyenek zavarnak. De nem azért, mert cigány gyerekek követik el őket, hanem mert gyerekek.

Mejegyzem, én semmire nem mondtam, hogy jó móka.

2012. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát ja, és még én vagyok meg a váladzolók a gyökerek, annyival adok igazat hogy mindnekinek lehet véleménye ami nekem is megvan a romákról és biztos mindannyiótoknak és viszont meg van a szólás szabadsága is, na de inkább hagyjuk ezt a kérdést a fenébe...
2012. jún. 21. 17:34
 17/17 anonim ***** válasza:
13%
Kárpátalja lakosságának döntő többsége ukrán/ruszin és nem magyar. Sose ajánlotta fel nekünk Ukrajna, ez egy urban legend.
2012. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!