Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok! Ti melyik barátnőtökke...

Lányok! Ti melyik barátnőtökkel vagytok jobban jóba? Akivel minden nap beszéltek vagy akivel ritkábban, miért?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőmet 15 éve, a gimi óta ismerem, nem beszélünk minden nap, sőt, néha hetekig nem. Mégis tudom, hogy bármikor számíthatok rá, őt hívtam fel, amikor kórházba kerültem a kislányommal, és én leszek az esküvői tanúja.

A játszótéri anyukákkal naponta találkozom, sokukkal kifejezetten jól kijövök, de ők nem olyan igazi barátnők, csak közös az érdeklődési körünk.

2012. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem másik suliba jár, másik városban a legjobb barátnőm, van hogy hetekig nem látom, néha telefonálunk, sms-ezünk, nincs fenn facebookon, néha visszaír emailben, mégis mindig mindent meg tudunk beszélni. Valakinek minden nap látom az arcát, kedves, barátságos is, csak hát.. mégsem bízom benne. Vagy épp más az értékrendje, mint az enyém, és félő nem értene meg.
2012. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!