Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szülők ti elengednétek a 16...

Szülők ti elengednétek a 16 éves fiatok rockmaratonra?

Figyelt kérdés
(Egy hétig tart)
2012. jún. 19. 18:15
1 2
 11/11 anonim válasza:

Ha ismerem a társaságot, és megbízhatónak is tartom, elengedném. Főleg, mert fiú. Ez persze attól függ előtte járt-e koncerteken, vagy ment-e ki valahova bulizni a barátaival (hogy ne érje nagy meglepetés milyen egy ilyen fesztivál).

Ugyanakkor azzal is számolni kell, hogy alkoholfogyasztás mindennapos a fesztivál idején, de hálistennek rocker körökben nem gyakori a fű és drogok használata ... ezt igazából nem tudom, én rocker vagyok (24/L) rockernek születtem , és ebben a társaságban is nőttem fel. A drogokat mindenki visszautasítja, akiket ismerek, ebben a szubkultúrában.

Én elengedném, de ez attól is függ milyen a kapcsolatotok. Természetesen telefon, legalább másnaponta, és maximális bizalom, nem agyon ellenőrizgetés. Fel lehet ezt fogni egyfajta próbának is, ha minden baj nélkül hazaér, és nem az látszik rajta hogy egy hétig nem aludt, és hulla fáradt meg pia szagú, akkor semmi akadálya a legközelebbi bulinak. Ha tud ésszerűen bulizni, és tudja hogy ezzel ti mint szülők , megbíztok benne, bízzunk benne ez így marad és nem lesznek gondok a továbbiakban sem, ha el szeretne menni egy tombolásra:))

2014. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!