Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szülők ti elengednétek a 16...

Szülők ti elengednétek a 16 éves fiatok rockmaratonra?

Figyelt kérdés
(Egy hétig tart)
2012. jún. 19. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Sokmindentől függ.

Milyen messze van tőlünk a fesztivál? Kikkel menne? Mennyire megbízható, mennyire "érdemli meg"? Magának fizeti-e, avagy a mi pénztárcánkat terhelné?

2012. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
65 km nála 5-6 évvel idősebb barátaival.Volt már rá példa hogy elment velük esténként valahova egy másik városba egy éjszakára eddig mindig épségben tért haza!Csak ugyebár ez egy teljes hét.Természetesen az én pénztárcámat terheli :)
2012. jún. 19. 18:27
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Kétszer is meggondolnám, de szerintem, ha megérdemli és megbízom benne, akkor el. Az lenne a legjobb, ha ismernék 1-2 embert, akivel megy, akiknek a telefonszámát tudom baj esetén. (Itt nem arra gondolok, hogy egy este nem veszi fel a telefont koncert miattt, hanem ha már 2-3 napja nem jelentkezett, vagy nem érem el.)
2012. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 chrishu ***** válasza:
61%
A rockmaratonra?! Ez nem kérdés! Ez az utolsó! Nincs gyerekem de elengedném!
2012. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
utolsó! befogadsz gyerekedként?? xD anyám nem enged el......
2012. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 chrishu ***** válasza:
88%
Hát sajna kiskorú vagyok egy kis ideig és engem se engednek...
2012. jún. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Evilkiller válasza:
100%

A közhiedelemmel ellentétben, ha nem minden vágya, hogy az első sorban tomboljon a gyerek, a rock koncertek egyáltalán nem veszélyesek! Sőt, sokkal biztonságosabb, mint bármelyik diszkó, nagyon figyelnek a biztonságra a szervezők is, és a többi rocker is, saját bőrömön tapasztaltam, mennyire segítőkészek tudnak lenni az ilyen helyeken! Láttam olyat, hogy egy apának 4-5 éves gyerek ült a nyakában, és nagyon jól szórakoztak!


Viszont azért egy 16 éves fiatal mellé mindenképpen érdemes egy olyan idősebb, akiben a szülő megbízik! Nem szükséges bébicsősz, de mondjuk nem árt 1-2 barátját megismerni, és ha megbízhatóak, mindenképpen engedje el!

2012. júl. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
15 Évesen voltam kint rockmaratonon és annyira bebaxtam mint a rohadt élet.Örülj neki hogy hallgat rád ha megtiltod neki! Én a helyében tuti elszöknék.. kihagyhatatlan fesztivál
2012. aug. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%
Rossz hatással lenne a pulyára, nem engedném el!
2012. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Tudom, hogy már nem aktuális, de én elengedném! Én is 16 évesen voltam először. Felejthetetlen élmény. tavaly sajnos ki kellett hagynom, mert akkor volt KRESZ vizsgám, azóta meg már jogosítványom is. namindegy. szóval hadd menjen. idén már ki nem hagynám. na meg irány a VOLT, meg essetleg egy FOO
2014. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!