Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nincs kivel...

Mit csináljak, ha nincs kivel tölteni a nyarat?

Figyelt kérdés
A barátaim mind mászkálnak, nyaralnak, vagy csak szórakoznak, én meg egyedül vagyok. Ti mit csinálnátok a helyemben?
2012. jún. 19. 09:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ilyen kezdeményező, és ha még az is lennék, öt barátom sincs, akit hívhatnék, nemhogy tíz :D Igazából akárkit hívnék, tudom, hogy miért nem jönne, és ha jönne, én miért nem mennék.

Tudom, hogy zavaros, ne is próbáljátok megérteni, de én nem tudok kit hívni. De igazából sokat gondolkodtam ma ezen, és lehet, hogy nem kéne erőltetnem. Mindig is lesznek magányos emberek. Lehet, hogy a sors egyszerűen nem akarja, hogy szociális nyaram legyen, hát akkor nem lesz :))

Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek nagyon szép nyarat kívánok!

2012. jún. 19. 11:19
 12/17 anonim ***** válasza:

De akkor minek tettél fel kérdést? :s Itt mindenki próbál neked segíteni, ötleteket adni, te meg alapvetően mindentől elzárkózol.

Ilyen hozzáállással nem is lesznek barátaid, hiszen esélyt sem adsz nekik.


Nem baj, a te dolgod, csak tényleg nem értem, hogy minek tettél fel kérdést, lett volna nekem is jobb dolgom, mint koptatni teljesen feleslegesen a billentyűzetet...


Na, mindegy, szép nyarat neked is akkor.

2012. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szivem, el lehet dönteni, hogy vagy megpróbálod te magad kézbe venni a programjaid irányítását, és erőt véve magadon elhívod olykor a barátaidat ide-oda, vagy unatkozni fogsz a nyáron. Neked melyik a szimpatikusabb?
2012. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Sajnálom, akkor rosszul fogalmaztam valamit. Alapvetően nem tudok kit hívni. Én értékelem a programajánlatokat és a tanácsokat, de ha nem tudok elhívni senkit, hát így jártam.

Egyáltalán nem volt felesleges egy válasz sem - számomra legalábbis. Sokat jelentett, hogy egyáltalán reagált valaki. Komolyan. :)

Nem tudom, miért írtam ki kérdést, szerintem csak az elkeseredettség szólt belőlem, semmi más. Igazatok van, nincs így értelme, és sajnálom, ha valakinek ezzel pazaroltam az idejét. Azért szép napot :))

2012. jún. 19. 12:15
 15/17 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Én is 16 vagyok, szintén otthon unatkozó...Habár nekem vannak barátaim, egész nyárra leköltöznek a nyaralójukba, külföldön vannak nagyit látogatni, stb. Oké, 1-1 hétre mehetek hozzájuk, de nagyrészt itthon ülök.
2012. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok. :)
2012. jún. 19. 14:01
 17/17 anonim válasza:
Ha a barátaid nem hívtak, mert más barátokkal mentek el, akkor nem igazi barátok :) Gyere le kalocsára, a dunaparton nagyon jó sülthalat lehet kapni, ameddig nem megyek vissza külföldre melózni, végig ott lógok :D Én inkább a kezdeményező, szervező típus vagyok, de igazi barátból meg összesen 2 van, de bennük 100% megbízok. Haverból meg annyi mint a tenger, de akkor sem esek kétségbe ha épp senki nincs kéznél. Szóval gyere le kalóra, vendégem vagy egy sülthalra :P 20/F
2012. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!