Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van mostanában ennyi...

Miért van mostanában ennyi kibern-internet világban rekedt ember?

Figyelt kérdés

Elegem van abból, hogy megszűnnek a társas érintkezések, ha valakivel beszélni akarok akkor chatelek. Páromat teljesen beszippantotta a facebook világ, velem nem is foglalkozott. Rá is ment a kapcsolatunk. De a tapasztalataim alapján nem fogok olyan férfit találni, aki hasonlóan gondolkodik mint én!? Ugyanis (tapasztalataim alapján) utálom ezt a facebook hülyeséget és igényelném a normális kommunikációt és a társas érintkezéseket.

(Exem 28 éves/nem tinédzser és mégis...)


2012. jún. 5. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát hogy miért most? Mivel az utóbbi x évben lett általános az internet az otthonokban. Nem vigasztal, de ennél csak rosszabb lesz, egyre inkább eltávolodnak egymástól az emberek. Hacsak nem történik valami, de azt kétlem.

Felnő majd az a generáció lassan, akik már teljesen ebben nevelkedtek. És ha teljesen kihalnak a normális, társas érintkezésre vágyok, akkor mi lesz? Bele sem merek gondolni...

Hát, sok hasznosat nem tudtam mondani. Sőt, kicsit képmutatás tőlem, mivel neten ismerkedtem meg a párommal.

2012. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mert érdekes :)

én ugyan nem FB-ozok, de imádom a googlét, hogy a kedvenc sorozatomat megnézhetem, mielőtt még adja a tévé és fórumozhatok, megkereshetek bármit amit akarok. Előttem a világ. Persze már korlátoznom kell magamat, nehogy egész nap itt üljek...és igen, mostanában lett divat, hogy mindenkinek van otthon netje és rákattantak...

2012. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem képmutatás, én is ismerkedtem meg neten. De ugyanúgy normális kapcsolatra vágyom.
2012. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az internet olyan mint a drog,függőséget okoz
2012. jún. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!