Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is szepek a...

Tarak kérdése:

Szerintetek is szepek a libanoni/arab lanyok? Szinte megbolondulok ertuk.

Figyelt kérdés
pl. Maya Nasri,Haifa Wehbe, Nancy Ajram, Elissa, (Rima Fakih). Ha kell kepeket is kuldok. Valami eszmeletlen genetikai kombinacioval rendelkeznek az ottani nok.

2012. jún. 2. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Szépek- szépek, de ha férfi lennék, biztos nem ők lennének a zsánereim.

Na meg sminkben és photoshopban mindenki szép, és valljuk be, hogy a hírességek java része ettől válik olyan lenyűgözővé.

Ettől függetlenül persze alapba is szép lehet valaki.


De ha neked ez jön be, akkor ez jön be. :) Mindenkinek más a stílusa.

2012. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A hírességek mindenütt szépek.Hasonlíts össze egy amerikai vagy japán hírességet egy átlaggal.


Nekem az orosz meg az egyéb északi származású nők jobban tetszenek.

2012. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szterintem csak ez a Nancy Ajram fest jól de neki többnyire kifejezetten európai vonásai vannak
2012. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez igaz, mindenkinek mas jon be. azert sajna en a szokekre nem bukok.
2012. jún. 2. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó tényleg szép :) mondjuk én meg az arab pasiktól bolondulok meg :DD
2012. jún. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enekes/szinesznok, altalaban minden hol csinosak szepek. De az atlag arab lanyok dagik, es kozel sem olyan szep az arcuk mint mondjuk Haifa vagy Nancy. A libanoni lanyok talan a legszebbek az arabok kozul, de meg a perzsa lanyok is szepek lehet hogy meg szebbek is :)
2012. jún. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nancy Ajram szanaszét van plasztikázva, műtétek előtt is bejön? [link]


Haifa is sokat plasztikáztatott (főleg az orrán látszik) és folyamatosan kék kontaktlencsét hord - itt ezen a képen kicsit túlment a botox [link]


Maya Nasri és Elissa nekem személy szerint nem tetszik. Elissa sem a géneknek köszönheti, ahogy kinéz amúgy, nézd meg ezt: [link]


Rima nagyon szép, ő nekem is tetszik, de hát ő nem egy átlag arab nő, hanem egy Miss Universe :)

2013. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köztudottan nagyon híresek a libanoni nők az arab világban a szépségükről. Az én exem meg volt bolondulva a libaboni nőkért - nem véletlen lett ex :D Mondta az illető, hogy nem csak az énekesek vagy celebek szépek, hanem a való életben is átlagon felüli a szépségük.
2013. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen de azt az alárendeltséget h tudod feloldani h itt már európában Ő Uralkodjon feletted?!?
2021. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!