Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyan kis szerényke vagyok...

Olyan kis szerényke vagyok mindig. Bármit csinálok, túl visszafogottan nyilatkozom az eredményeimről, emiatt a hallgatóság a valóságosnál kevesebbet gondol ezekről, és rólam is. Mi a túrót csináljak? 30F

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilatkozz kevésbé szerényen.
2012. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mondjuk vanílás krémtúrót:D nyami

hát legyél határozottabb, egyértelmű:)

mondanál amúgy valami konkrétabbat? pl kinyomsz fekve 50 kilót és ezzel nem kérkedsz..(lehet idióta példa, ez jutott eszembe) és az zavar saját magadban, hogy nem kérkedsz az eredményekkel?

ez szerintem egyáltalán nem baj, én is ilyen vagyok..pl senki se tudja, hogy csontvelődonor vagyok, meg hasonló dolgokat, mert nem szeretném magam fényezni

én személy szerint sokkal jobban bírom az ilyen visszafogottabb embereket, mint azokat, akik beképzeltek, pedig nagyon nem lenne mire

és ahogy anyu mondaná, mindig az üres búzakalász hordja fenn a fejét

ahol viszont lehet szükséges az életben, hogy kicsit jobban előadjuk magunk, pl egy új munkahely-állásinterjú, vagy egy suliba jelentkezéskor (bár az gondolom téged már nem érint)20l

2012. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Például amikor nagyobb családi körben beszélek a munkámban elért eredményekről, amikor érdeklődnek. Nem kérkedni akarok, csak néha úgy megy át, hogy kisebbítem a saját szerepemet, és nem látnak reális képet. (Ezt most nem nagyképűségből mondom.)

Mondjuk én is jobban bírom az ilyen embereket (mint én :)), mint akik indokolatlanul magabiztosan mondják a hülyeséget. De sajnos vannak olyanok a családban is, akiknek az a természetes, hogy az ember nagyképű, ezért bárki mond valamit, azt rögtön kettővel osztják, még amit én mondok nagy szerényen, azt is. Aztán aszerint adják tovább például a többi családtagnak.

2012. jún. 2. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!