Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak itt ötletes, kreatív...

Vannak itt ötletes, kreatív emberek?

Figyelt kérdés
Ilyen emberekkel barátkoznék,ismerkednék!

2012. máj. 31. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Na, csak nem keresed az év nagy üzleti ötletét?! ;-)


Egyébként teljesen kreatív vagyok, vannak például elképzelt találmányaim is, csak nem túl modernek. 1-200 évvel korábban születtem volna, akkor feltaláló lettem volna.


Te is ötletes és kreatív vagy? Vagy épp ellenkezőleg és komplementert keresel?

2012. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inkább ötletesnek érzem magam,de nekem nincsenek találmányaim!Fejben mindig kitalálok valamit,hogy milyen jó lenne megcsinálni,de sose jutok el odáig általában.
2012. máj. 31. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem van pár jó ötletem. Eddig még nem valósult meg egy sem igazán. Na jó, ez túlzás. Mert azért van egy kevés kis eredménye ezeknek.

Mindenesetre gyakran pattan ki valami újszerű a fejemből. Aztán ilyenkor azzal találkozom, hogy mindenki lebeszélni akar róla, mert nem érdemes foglalkozni ezzel, nincs haszna. Aztán meglepődnek, ha van.

A munkahelyen már nehezebb. Ott sajnos a főnök dönt, és róla általában lepattan mindenféle 'unortodox' ötlet:D

2012. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok sok ötletem van, csak kellene hozzá anyag, amiből meg tudnám alkotni!
2012. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak, de én például teljesen hülye vagyok....:D
2012. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kreatív vagyok és ügyes kezű.Ennek örülök is, mert sosem unatkozom, ha végképp nincs jobb dolgom, kitalálok valamit és alkotok.
2012. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én az vagyok, csak úgy jártam, mint az egyik válaszoló, nekem sincs anyagom hozzá. most itt gondolom nem olyanról van szó, mint rajzolás, meg leleményesség.
2012. jún. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amikre én gondoltam,ahhoz nem kell anyag!De a művészi kreativitás is jó,meg úgy alapjába véve minden,hogy találjon ki új dolgokat,legyen jó a problémamegoldó képessége,ilyesmik!:)
2012. jún. 28. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!