Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tiltják be az...

Miért nem tiltják be az ezoterikus tv-ket?

Figyelt kérdés

Miért nem tiltják be az ilyen átveréseket.

Halló halló tessék telefonálni, csókolom Marika, honnan telefonál, ohh már látom is a kártyákból, hogy magának szerencséje lesz, és vigyázzon ne lopják ki a pénztárcát a táskájából. Küldjük az 500 ezer szeres bőségenergiát...

ááááá


2012. máj. 21. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert az emberek naivak... Kell nekik valami ,,kapaszkodó". Bár, sokkal többet érne, ha elmondanának egy imát, vagy csak elmélkednének egy gyertya mellett.

Nem általánosítani akarok, de főleg az idősek telefonálnak be.

2012. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan beveszik ezeket a marhaságokat, és ez persze az adott csatornáknak pénz, és több pénzük folyik be ezzel mint a betelefonálós játékokkal mert volt hogy ott elvittek már egy valag pénzt és az nekik bukta volt mármint a csatornának meg a műsornak. De ebbe semmit nem veszítenek. És ezt persze a kormány azért engedi mivel kb minden csatornának vannak részvényei ami az ő tulajdonukba van egy bizonyos % a és így nekik is dől a lé.
2012. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hogy tiltanák már be,amikor emberek millióit szögezik a tv elé a bugyuta műsoraikkal?A világ már rég nem a becsületről szól,talán soha nem is szólt arról...:S
2012. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A csatornának is pénz, meg az adók miatt az államnak is. Majd hülyék lesznek betiltani. Ha zavar, nem kell nézni. Aki meg hisz benne és van rá pénze, az hadd költse.
2012. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Szkeptikus Társaság ha jól tudom, pont ezért (is) küzd, hogy úgyanúgy kezeljék az ilyeneket, mint minden más csalást, szélhámosságot, és törvényileg büntessék. Sajnos egyelőre ez még egy legális "rablás".
2012. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"A csatornának is pénz, meg az adók miatt az államnak is."

Ennyi erővel zsebtolvajlási trükköket is adhatnának egy külön csatornán, az is bevétel lenne a csatornának, sokan néznék. Vagy cigireklámok, mert attól is nőne az adóbevétel.

:))

2012. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én ugyan foglalkozom asztrológiával, de ezekre a műsorokra nagyon ki vagyok akadva. amiket kérdeznek egyszerűen semmitmondóan kevés információ, bármihez! pont az ilyen műsorok miatt ilyen rossz az egész asztológia megítélése. én inkább önismeretnek mondanám a dolgot, egy kicsit olyanok vagyunk, mint egy pszichológus. nagyon károsak ezek a műsorok.
2012. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Az a szomorú, hogy olyan emberek telefonálnak ilyen műsorokba, akik betegek/ magányosak/ kiábrándultak az életből, és az utolsó kapaszkodójuk az ilyen bugyuta műsorok. Ráadásul ezek nem jómódú emberek, simán el tudom képzelni, h a konyhapénzből telefonálnak, és akkor az ilyen embereket "zsákmányolják ki". Szerintem ez a legundorítóbb és legszomorúbb az egészben.
2012. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent betiltani.Joguk van az embereknek hülyének lenni.Ha neki az kell a lelki békéjéhez ,hogy a tv-padre küldje a pénzenergiát akkor telefonáljon be.Senki nem kötelezi! Millióan veszik a lottót mesés főnyereményekről ábrándozva azt miért nem tiltják be?? pedig esélyed kevesebb a lottó 5ösre minthogy betalál a pénzenergia:D Nagykorú választópolgárokról beszélünk ,saját hülyeségük ellen had ne kelljen megvédeni őket! Mondjuk oktatásra kellene pénzt áldozni inkább.
2012. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Napkiraly ***** válasza:
mert ha megérinted a képernyőt küldök pééénzenerigát
2012. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!