Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így a...

Miért viselkednek így a korombeli 12-13 éves fiúk?

Figyelt kérdés
Ők azt mondják már nagy érett felnőttek,de ha például találnak egy tiszta betétet vagy valami menstruációra utaló jelet,akkor vagy röhögnek,vagy elkezdenek fujjogni,nem fogják fel hogy egy természetes folyamatról van szó.Szerintem nem tudják miről van szó igazából.

2012. máj. 14. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden 12-13 éves fiú ilyen.Én is ilyen voltam pedig régen voltam már 12.
2012. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Éretlenek még, ezért is hangoztatják ennyire, hogy ők már felnőttek, hogy az éretlenségüket leplezzék. aki tényleg érett, az nem hangoztatja ezt.
2012. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne lepődj meg rajtuk: ebben a korban a fiúk sokkal éretlenebbek, mint a lányok. Ez később is igaz marad (természetesen, egyéni kivételek mindkét oldalon vannak).

Kiskamaszokról van szó, akikben éledezik már a nemiség iránti érdeklődés (amely az emberi lényben kicsi gyerek kora óta ott van, de a serüléssel más árnyalatot ölt), de az élettani velejáróival még nem tudnak mit kezdeni, így aztán nyihorásznak, vörösödnek, csúfolódnak és röhincsélnek. Majd kinövik.:D

2012. máj. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont ezért kéne a fiúkkal is beszélni a menstruációról, és más női dologról, hogy ha látnak egy betétet, az ne legyen neki vicces, hanem a világ legtermészetesebb dolga. Már 9 éves kislány is menstruálhat, tehát a fiúkkal is beszélni kéne róla már az általános iskola első osztályában legkésőbb.
2012. máj. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

hát, engem nagyon idegesítenek az ilyenek, szinte "tiszta dedós" osztályom van. mindent leszólnak, röhögnek, csúfolnak. háth ez még egy jó darabig megmarad a fiúkban. én már nem bírom, ezért is megyek el, és mivel felvételi alapján vesznek fel, reménykedek érettebb oszt. társaim lesznek :)

13/F

2012. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!