Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Imádom a karácsonyt! Mit tegyek?

Imádom a karácsonyt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira szeretem amikor esik a hó és a karácsonyfák már fel vannak állítva a meleg szobában,minden üzlet ki van díszítve és mindenhonnan finom fahéj és narancs illat áradozik.De most sajnos még csak nyár van...de messze van még a karácsony!!Mit tegyek?Annyira szeretem...

2012. máj. 12. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre most őszintén milyen választ vársz? :D
2012. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De cuki vagy:)

Nincs is kedvem már elvenni a kedved tőle...

Várj még egy picit.

2012. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én meg gyűlölöm a telet és a karácsonyt is. Ez van.
2012. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Élvezd ezt az évszakot is, mindenban megvan a szépség és neked kell megtalálnod;)
2012. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyenlőre örülj, hogy végre nyár van, szünet és mehetsz strandolni :) egyébként én is imádom a karácsonyt, ha nem nyaralás, akkor fadíszítés ;)
2012. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

A nyárban semmi jót nem látok, strandra se mehetek (nem fertőző, de gyógyíthatatlan bőrbetegség, megmondták, hogy a többi vendég nyugalma érdekében ne menjek...), meg is halok a melegtől, otthon nincs hely letenni kis medencét se..

2012. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én meg a januárt és a korai tavaszt szeretem nagyon:)Most lett vége és már megint itt van ez az undorító meleg.Ráadásul most még kevesebb is jutott a jó,tavaszi időből,mert már április közepén 30 fokok voltak:(Mindegy,majd jövőre...reméljük,akkor is lesz tavasz,nem csak tél meg nyár.:O
2012. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbáld megtalálni a szépet a tavasz/nyár-ban. Most is jók az illatok, virágillat, ahogy a fák virágoznak, szép zöld és élettel teli a természet.
2012. máj. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aludj nyári álmot, ahogy én is. Mondjuk én azért szoktam befeküdni a családi kriptánkba, mert utálom a meleget. Intézd úgy, hogy karácsony előtt kelj fel.
2012. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam hallgatni a "Let It Snow" és az "It's beginning to look a lot like Christmas" című zenéket, egyszerűen csodálatos hangulatot adnak nekem. Próbáld ki őket!!!
2015. szept. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!