Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeptembertől új iskolába...

Szeptembertől új iskolába kerülök, hogyan keltsek jó benyomást?

Figyelt kérdés
Szeptembertől új (nem a legjobb hírű) középiskolába megyek, ez lesz az utolsó előtti évem. 70%-ban lányosztályról van szó. Szeretnék jó benyomást kelteni és jóban lenni az emberekkel. Milyen tippeket tudnátok adni? Hogyan viselkedjek, amikor besétálok? Minden érdekelne, köszi.
2009. jún. 25. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát legyél kedves és segítőkész ne legyél olyan kis csicska akit csicsáztathatnak de olyan se aki semmiben nem segít. Beszélgess velük, érdeklődj de ne túlságosan szóval ne legyél lerázhatatlan és mindemellett légy önmagad.
2009. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szerintem nem kell ezt túlbonyolítani: add önmagad, és kész.

Én is úgy voltam az osztályban, hogy azon filóztam, hogyan viselkedjek, és sosem éreztem úgy jól magam...

Most végeztem a 8.-ikot. Elhatároztam, hogy 9.-iktől önmagamat adom. Most voltam táborban is, és nagyon jól éreztem úgy magam, hogy önmagam voltam...sokat hülyültünk, szórakoztunk és jól telt..."trükkök" nélkül, úgy, hogy önmagam adtam! :)


Sok sikert neked is!

2009. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Mikor először bemegyek évnyitóra az osztályomhoz mit csináljak? Várjam, hogy odajöjjenek ismerkedni vagy menjek oda én, és ha igen akkor csoporthoz vagy egyedül álldogáló személyhez? Ti, ha az osztály szemszögéből néznétek mit fogadnátok a legjobban?:D

2009. jún. 25. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Vonulj be a saját limuzinoddal ami a jachtodat vontatja, öltöny, nyakkendő és szórj közben pénzt és ékszereket.
2009. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Limuzinommal? Bocsáss meg, nekem helikopterem van.
2009. jún. 27. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!