Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki az a Patrick JH valójában,...

Ki az a Patrick JH valójában, aki a formspringen olyan sokat kavart?

Figyelt kérdés
Valaki tud róla valós információkat?

2012. máj. 8. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre én is mai napig kíváncsi vagyok:D Képet nem látott róla senkit, de kint él Britanniában, elmúlt 30, és állítólag van neve a világban, de nem hiszem:D bár lehet..ezt sosem tudjuk meg:D
2012. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Állítólag volt fönt képe több helyen is. Azok nem valódi képek lennének?
2012. máj. 8. 20:58
 3/7 anonim válasza:
Szerintem volt róla kép, de csak a fél arca látszott. Egyébként az egyik legtitokzatosabb volt az fs-en, de tuti nincs 30. Lehet, hogy fake volt, de ki kell deríteni melyik suliba jár! Van aki nagyon behódolt neki, azt kell kérdezni. Szerintem semmi köze Britanniához. Tanul valahol, és meg mernék rá esküdni Kelet-Magyarországon.
2012. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akartam minden kommenthez hozzászólni, de azzal nem értek egyet, hogy tini lenne még. Szerintem annyit nem lehet összeszedni a netről, amiket leírt. Nekem úgy tűnik inkább idősebb 30-nál, és 100%, hogy pasiból van.
2012. máj. 12. 08:22
 5/7 anonim válasza:
100%
Volt fönt képe az fs-en, nem volt fake. Mondjuk azt nem értem miért kavart volna? Körülötte kavartak. Igen, úgy gondolom én is, hogy több 35-nél. Ha valamit tudni akarsz róla miért nem keresel rá? Én megtaláltam egy pár helyen. A legtöbb ismerőse mezőtúri. Most linkeljem be? No ne! Dolgozz!
2012. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Több mint harminc, én jóban vagyok 2 ismerősével is, meg facebookon is bejelölt, de nem jelöltem vissza... Túl titokzatos :) egyébként ő is kavart, de körülötte jóval többen kavartak. Nem szeretnék róla többet mondani, érdekes figura
2012. jún. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó-jó. Én arra lennék kíváncsi milyen médiacéget képvisel? Magyarul kinek dolgozik?
2012. júl. 18. 05:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!