Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » S. O. S. Egy osztálytársam...

S. O. S. Egy osztálytársam nem bír leszállni rólam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mikulás környékén ajándékot kellett adni egy embernek kihúzásos alapon. Engem az ún. osztály bénája húzott ki, és elhalmozott ajándékokkal, és egy olyan parfümöt is vett, amire rá volt írva, hogy sexy woman.

Az egyik fiú osztálytársam ezt meglátta, és azóta így szólít. Az elején még viccesnek tűnt, gondoltam, majd megunja.

Mostmár viszont odáig elfajult a dolog, hogy mások előtt megaláz, a facebookos osztálycsoportban azt írta, akár le is szo*hatom, úgy, hogy mindenki látta és mág sokan lájkolták! Sírva fakadtam, és most nincsenek itthon a szüleim, de nem tudok mit csinálni. Kérlek, kérlek, segítsetek! Egy elkeseresett lány


2012. máj. 5. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg apukádat, beszélgessen el kicsit vele.
2012. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%

Igazán nem akarlak arra sarkalni, hogy alá tégy. De voltam hasonló helyzetben, és csak idegfeszültséget okozott, hogy meghunyászkodtam, és lenyeltem a sérelmeket. Miután újra kezdte, már nem hagytam hogy kipécézzem. Úgy megaláztam, hogy jól meg is sértődött.

Egy másik alkalommal valaki azzal szórakozott, hogy leköpött, azután én is felé küldtem egy jó adag nyált. Dobni akartak már kukába is és hasonlók, de a lábamra álltam, és nekimentem. Oké ez a fizikai része, bántalmazásra csak önvédelemmel lehet felelni.

De a lelki bántalmakra csak ugyanúgy. De ha ez sem használ, iskolán kívül keverj le neki egy jó nagyot. (De iskolán kívül, nehogy azután a tanár, igazgató elé terjesszék, hogy verekedsz. Bár engem sem vittek oda, miután összeakadtam az egyik fiúval. De mellettem szóljon, ő jött nekem.) Egyébként lány vagyok. Láthatod, másnak sem jobb. És engem még az osztály bénája is kipécézett, nem bántott, de úgy rám szállt, hogy toalettre nem mehettem el úgy, hogy ne lihegett volna a nyomomban. Gondolhatod, még a "jó hírem" is rontotta, mindenki azt hitte nagy spanok vagyunk meg minden. (Ami azért okozott újabb lelki gondokat, mivel halál igénytelen volt, és már-már egy lapra tettek vele, holott én odafigyelek magamra. De a mi sulinkban úgy gondolták, amilyen a társaságod, olyan vagy te is.)

2012. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá mikor sokan látják, és mond neki ,öcsém akkor most húzd csak le a gatyád mutasd azt a koktélvirslit had lássam, mivel akarsz sz*patni:) Aztán ha keménykedik ,kajakból tökönrúgod és kiröhögöd amíg a földön fetreng.
2012. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Menj be késve egy órára és köszönj neki külön: Csá pöscös! Remélem végre leszállsz rólam!

Ha nem teszi vitesd fel az igazgatóhoz!

2012. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!