Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyedül étteremben? Ciki?

Egyedül étteremben? Ciki?

Figyelt kérdés

A városomban a barátommal jártam egy bizonyos étterembe, ahol nagyon megtetszett neki egy étel. A barátom nem itt lakik és én is már csak egy hetet töltök itt. Gondoltam elmegyek az "éttermünkbe" és megkóstolom az általa megkedvelt ételt, csakhogy egyedül mennék. Nagyon ciki így menni? (sajnos nincsenek barátaim)

előre is köszönöm

19/L



2012. ápr. 20. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, ezt csak magadnak beszéled be, nem fognak kinézni menj nyugodtan. De ha annyira cikinek érzed vigyél egy könyvet és azt olvasgasd közben.
2012. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

jaj ,nem ciki,menj nyugodtan

csüccsenj le valahová,és kapd elő a telefonodat,mintha smst írnál,vagy a névjegyzéket rendezgetnéd,aztán ezzel elbohóckodsz míg megkapod a hamát,

mások ,a pasik is így szokták,

(ja könyvet ne vigyél , az ciki)

2012. ápr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)))
2012. ápr. 20. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki szórakozás céljából megy étterembe, természetes, hogy társasággal.Aki enni, vagy nosztalgiázni, az egyedül is mehet. Normálisan semmi sem ciki, ami nem árt másoknak, vagy nem megbotránkoztató. Olyasmivel foglald el magad, amit kedvelsz. Könyvet talán ne, de magazinokat olvashatsz, régen az emberek többek között újságot olvasni is oda jártak (meg kávéházba).

Szóval jó étvágyat!

2012. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!