Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol ismerted meg a legjobb...

Hol ismerted meg a legjobb barátodat/barátnődet?

Figyelt kérdés

Párkapcsolat nem ér, még ha ő is a legjobb barátod.:)

Hány éves voltál akkor?

Hol ismerted meg a legutolsó embert, akit barátodnak tekintesz? (nem haver) Akkor hány éves voltál?


2012. ápr. 19. 18:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. A legutóbbi személy, aki szintén barátom, az egyik portás srác a volt munkahelyemen. Szinte minden barátot a melóhelyeimen szedtem össze! :D


27/L

2012. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátom érdekes módon fiú :) Az egyik barátnőmmel járt, de nem voltak túl sokáig együtt, mi viszont nagyon jóban lettünk. Akkor ha jól emlékszem, 17 éves voltam (most 25 vagyok).

A legutolsó embert, akit barátomnak tekintek... Kettő van, egyszerre ismertem meg őket, az egyetemen, 23 éves voltam akkor.

2012. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A tényleges legjobb barátnőmet táncon ismertem meg, de beszélgetni csak a villamosmegállóba kezdtünk. Azóta szinte elválaszthatatlanok vagyunk. 15 éves voltam.

Egy másik barátnőmet falun ismertem meg, amikor nagymamámnál voltam, talán 12-13 éves lehettem. Az ő szülinapján találkoztam még 2 igen jó barátnőmmel, majd gimiben is még kettővel, akik egyébként tesók. :)

2012. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, hogy vannak legjobb barátaim. De mind cserben hagyott.


Gyakorlatilag nekem csak haverjaim, ismerőseim, és egy valaki van akit nevezhetek a barátomnak, de ő is elvesztette a legjobb címkét.


Hogy miért is? Persze, vége lett a giminek, felsőoktatás. Mindenki szétszéledt. Majd hívlak, tartjuk a kapcsolatot.

Csak azért jöttek fel hozzám, hogy itt alhassanak és Pesten legyenek. Nem értem, mi meg anyukámmal megetettük őket és elszállásoltuk.


Utána jött többször eljátszották a majd hívlak, kereslek. Érdekes módon, csak akkor kerestek, ha kellett valami.

Persze engem viszont csak ha nagyon muszáj volt akkor hívtak vendégségbe. De én 10 az egyhez az arány.


Amikor én akartam valamit, hogy segítsenek, kísérjenek el, akkor valahogy érezni lehetett, hogy vagy leszarnak, vagy félrebeszélnek.


Gyakorlatilag a kihasználásomra ment a dolog.

A felét nem kaptam vissza annak amit én önzetlenül adtam nekik. Körbeugráltam őket a semmiért.

Gyakorlatilag mind a 4-en kihasználtak. 12 év barátság után csak az egyikkel tartom a kapcsolatot. Ő neki is csak akkor van nagy kedve jönni, ha van pia/kaja.


A pesti barátom, akiről azt hittem, hogy legjobb, ő is csak egy barát marad számomra. Mivel mindig én keresem. Hónapok telnének el, ha nem keresném telefonon.


Palira vettek, gyakorlatilag lelkileg is tönkre tettek párszor a lelki barátok.


Büszkén elmondhatom, 20 évesen egy darab legjobb barátom sincs.


A félre értések elkerülése miatt megjegyezném, hogy nem sajnáltatni akarom magam, csak sajnos megjegyezni, hogy van olyan, aki legjobb barátok nélkül maradt.

2012. ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!