Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol ismerted meg a legjobb...

Hol ismerted meg a legjobb barátodat/barátnődet?

Figyelt kérdés

Párkapcsolat nem ér, még ha ő is a legjobb barátod.:)

Hány éves voltál akkor?

Hol ismerted meg a legutolsó embert, akit barátodnak tekintesz? (nem haver) Akkor hány éves voltál?


2012. ápr. 19. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

19 évesen ismertem meg, az egyetemen. Ő is 19 éves, ő a párom mellett a másik lelki társam és barátom. Nélküle eléggé egyedül érezném magam. Nem láttam már 3 hete és nagyon hiányzik...jövőtől meg 300 km-re leszünk egymástól. Valamit kitalálunk....


Érdekes, mert a párjaink is szeretik egymást, úgyhogy négyesben megy minden. Szülinap, nyaralás, szilveszter stb :)

2012. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem két igaz barátnőm van.

Az egyiket még az óvodában, kiscsoportban.

A másikat pedig az általánosban.

Mindkettővel egy településen laktunk.

2012. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőm az unokatestvérem, de vele kb. olyan 14 éves korom óta vagyok nagyon jóban(most leszek 20).
2012. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
No, első vagyok. Egy másik barátnőm és lelki társamat a gimiből ismerem, egy vetélkedőn véletlenül egy csapatba kerültünk. Nagyon antipatikus volt, aztán megszerettem:D és ő is engem, azóta folyamatosan tartjuk a kapcsolatot, csak sajnos már egy ország van közöttünk... Egyébként lány vagyok 22 éves
2012. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Még gimiben.Mikor 15 évesek voltunk.Egy osztályab jártunk.
2012. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bölcsiben ismertem meg, fél évvel fiatalabb. Szüleink jóbarátok, sokat voltunk együtt.


A legutolsó barátosnémat lassan 2 éve ismerem. 19 voltam:)

2012. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem három fontos ember van a páromon kívül, akik számítanak mint barát. Az egyiket (Nikit) még általános iskolába ismertem meg, vele együtt mentünk középiskolába, sajnos ritkán találkozunk, mert mindketten dolgozunk s nekem ugye még családom is van, de a közösségi oldalon napi szinten beszélünk. A másik barátnőmet (Erikát) a munkahelyemen ismertem meg kb 5éve vele is szinte napi szinten beszélünk, de vele heti egyszer biztos találkozok. A harmadik (Edit) őt kb 3 éve ismerem vele kéthetente találkozok.:)

S Neked kedves kérdező?

2012. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A legtöbben általánosban, de inkább középsuli, felsőoktatás, néha munkahely.

Én középiskolában, a legelső napon kissé késve érkeztem, már csak mellette volt hely (gólyatáborban nem voltam, mindenki ismeretlen volt számomra), 14 évesek voltunk.

A legutóbbi személyt, akit barátomnak neveznék egy online játékban ismertem meg, később többször is összefutottunk személyesen, de kicsit távol lakunk egymástól. Ő párom után az, aki a legközelebb áll hozzám az ellenkező nemből. 20 éves voltam akkor, ő 25 volt.

Egyébként párom a legközelebbi barátom, de azt írtad, az nem ér :)

2012. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én legjobb barátnőmet 37 éve ismertem meg, amikor a fiammal voltam terhes, és kórházban voltam. Ő ott volt nővér.
2012. ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

21 évesen ismertem meg a legjobb barátnőmet. Jelentkeztem egy állásra, de a tervezett csoporttal nem indulhattam részt venni az oktatáson, mert az előző melóhelyemről késve adtak ki egy papírt. Így egy héttel később mehettem csak, és abban a csoportban volt a barátnőm. :) Azonnal összebarátkoztunk a cigiszünetben. :) Sajnos ő visszaköltözött pár hónappal később vidékre, de a mai napig ő a legjobb barátnőm.


27/L

2012. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!