Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

A párom neten bejelölget ismerősöket (facebook, iwiw stb.), mert hogy nincsenek barátai, ezen siránkozik. Az újdonsült netes ismerősei között inkább csajok vannak. Holott velem él (nő vagyok).

Engem néha jelölgetnek be ismeretlenek, hasonlóképpen viselkednek, mint a párom, de mivel nem ismerőseim, nem jelölöm őket vissza.



2012. ápr. 16. 13:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Helyesebben: bejelölget idegeneket ismerősnek
2012. ápr. 16. 13:25
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Ha veled él, akkor mi a baj?


Mármint, nekem fogalmam sincs, kik jelölik be a pasim és miért, illetve hogy ő kiket jelöl be és miért, de amíg este hozzám jön haza, szeret, tisztel, becsül (én is őt), addig nem foglalkozom vele.

2012. ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

És attól lesznek barátai, ha vadidegeneket bejelöl? És még olyan 10-14 éves lányoknál/fiúknál elmegy, de feltételezem, ha együtt éltek, minimum huszonévesek vagytok. Na, így azért gáz...

Nem tudom, kinek akar bizonyítani azzal, hogy mondjuk naponta felvesz 50 idegen nőt, mint ismerőst? A többi ismerősnek, hogy lássák, milyen nagy arc? Miközben ott vagy neki te? Ez olyan szánalmas, most komolyan...

Én megmondanám neki, viselkedjen már érett embernek méltón, ne neten keressen társaságot, és főleg ne nőkét.

2012. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

De hogy konkrétan válaszoljak is:

sem az nem normális, hogy igazi emberi kapcsolatok helyett ott keresgél, meg az sem, hogy azt képzeli, a facebook-ismeretségek száma bármit is javít a helyzeten.

És az sem normális, hogy te meg erre féltékenykedsz.

2012. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mosolyogj! ***** válasza:
100%
b@szki, azon siránkozni hogy nincs elég fb-ismerőse..... pfff ez nem normális, bár egy 12 éves hisztis kurv@tól még elnézhető lenne.... keressen barátokat: A VALÓSÁGBAN ..
2012. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem normális.
2012. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az egyik facebook-os ismerős csajjal (vmi autótuningos oldalról ismeri kivételesen, nem a faceról, de ott levelezgetnek), leegyeztetgetett egy nyári kirándulást. Nem tudom, vajon a csaj tud-e rólam, h. én vagyok a párom párja. A párom szerint tud rólam....
2012. ápr. 16. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!