Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti melyik szobatársat választa...

Ti melyik szobatársat választanátok?

Figyelt kérdés

Munkát kaptam egyetem mellett, ezért be kell költöznöm a koliba 2 honapra. egyedül nem lehetek, egy csaj volt egyedül, de most áprilisban még egy kiköltözött, ugyhogy két emberhez mehetek. mind a kettőt ismerem.

egyikkel jóban vagyok, csak épp bulis csajszi, sokan járnak a szobájára. és hétvégén is itt van.

a másikat az egész egyetemen kb 2 ember kedveli. folyton beszél, okoskodik meg ilyesmi. pénteken megy, vasárnap jön.


mivel suli mellett dolgoznék még, ezért akarnék egy kis pihenést is.és nem tudom kit válasszak. nekik május 1-jéig kellett volna összeköltözni, csak mivel jövök én, nem költöztek. és most rajtam a választás hogy kit választok. ti mit döntenétek?


2012. ápr. 15. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a másodikat. Mert ott csak egy ember van, aki zavarhat, és azt nem nehéz megoldani.

A másiknál ha állandó jövés-menés van, akkor ott se pihenni se tanulni nem fogsz tudni, mert miattad nem fog leállni azzal, hogy mindenkit behiv a szobába.

2012. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a másodikat választanám.Végülis ha egyetemre jársz meg mellette dolgozol is,akkor nem sokat lennél koliba,de esténként ha te aludnál,pihennél,akkor mellette nem fogsz tudni,ahogy írtad,a másikat meg legalább nem ismerik annyian,úgyhogy nem fognak hozzá feljárni,meg hétvégén egyedül vagy,az sokkal jobb.Amúgy nekem is ugyanígy van,hogy hétvégén egyedül vagyok,hétköznap meg dolgozok suli mellett.
2012. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg amíg akcióban van a csaj valakivel akkor szoba zárás lesz. A másodikat érdemes választanod és pihenni fogsz tudni:)
2012. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

csak épp a bulizossal vagyok jóban, együtt is szoktunk ülni előadásokon. a másik meg lehet hogy nem bulizik, de okoskodik, beszél egész nap. egyik szempontból ő jobb, másikból a másik. és egyszerűen nem tudok dönteni. beszéltem másokkal, úgymond a ő a koli lúzere, senki sem szereti őt, ezért nincs is senkije.


úgy örültem mikor megkaptam a munkát, most meg ilyen gondom van :(

2012. ápr. 15. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fontosabb a pihenés,mint a mindig bulizás,suli és munka mellett.Egyébként 2hónapot kilehet szerintem bírni egy lúzerrel is,órákon meg attól lehetsz a másikkal,a "bulizóssal",és koliba is nyugodtan átjárhatsz a másikhoz,ha akarsz
2012. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne dolgozz! Ha ennyire köcsög vagy akkor menj haza. Ennyit hisztizni.....
2012. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szórakozni akarsz,akkor menj a bulizóshoz,ha meg dolgozni és tanulni,akkor menj az okoskodóhoz.Szerintem ezt nem nehéz eldönteni.Én biztos nem aludnék a bulizós mellett,mert abból nem lenne alvás:D
2012. ápr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ők összeköltöznek és te leszel egyedül? :D
2012. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!