Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti lelépnétek-e az országból...

Ti lelépnétek-e az országból Londonba,25 évesen, napjainkban?

Figyelt kérdés
Nekem már kezd végképp betelni a pohár ebben az országban. Hadd ne soroljam, hogy mikből, reggelig tehetném. Tudom, hogy már nagyon nehéz külföldön is megélni, én azonban nem egy ilyen erkölcstelen, nyomorult, szenny, korrupt, folyton csak megszorító országban szeretnék megöregedni.
2012. ápr. 14. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
én ebből a sz*rfészekből bárhova lelépnék.
2012. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj, ha lenne ott biztos munkád, és tudsz is angolul. Itthon sok mindent elveszthetsz, cigányok is leszúrhatnak, betörhetnek... ott azért kevesebb az esélye ennek, persze előfordulhat. Én is ki fogok költözni ebből a szarrakásból, csak még bőven tanuló vagyok.
2012. ápr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, de nem Londonba. Amúgy ezt is fogom tenni. Londont inkább hanyagolom, olyan drága ott a megélhetés, hogy nagyon, és vannak Angliában még nagyvárosok azért szép számmal.

Bár én mostanában Svédországon is gondolkodom, csak azért svédül jó lenne megtanulnom, főleg, hogy a szakmámban szeretnék dolgozni, az meg eléggé beszélgetős foglalkozás :) De van még rá két évem, és szerencsére jó nyelvérzékkel vagyok megáldva.

2012. ápr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Párommal fél éve léptünk le, Németországba. Jól érezzük magunkat, és látogatóba jövünk csak haza ezentúl, nem akarunk visszaköltözni.
2012. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amennyiben beszéled a nyelvet (szóval tényleg beszéled, nem csak eltársalogsz) és értesz v.mihez, és szerzel munkát, akkor igen, az se árt, ha van némi tőkéd, hogyha esetleg mégsem találsz kapásból munkát, ne legyél sz*rban.

Ezek nélkül nem érdemes belevágni.

2012. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

simán lelépnék és le is fogok, a párommal együtt, 1 éven belül


22/L

2012. ápr. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!