Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek napjainkban ninják?

Léteznek napjainkban ninják?

Figyelt kérdés

Elsőre lehet, hogy kicsit hülyén hangzik a kérdés,de én komolyan kérdeztem. :D Léteznek ninják? Persze nem olyanokra gondoltam mint pl a narutoból, hogy 5métert ugranak, meg teleportálnak és varázsolgatnak a kezükkel hanem olyanokra mint amik régen japánban voltak.

Ha léteznek akkor vajon mi a céljuk és kik alkalmazzák őket?


2011. júl. 5. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
hát a mai ninják a bérgyilkosok céljuk gondolom hogy megöljenek másokat hogy kik alkalmazzák őket hát arról fogalmam nincs de lehet hogy a szomszéd öreg néni a megbízójuk :P
2011. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát ezzel nem értek egyet ugyanis Japánban még iskolák is vannak már ha lehet iskoláknak nevezni.
2011. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kíváncsivá tett a második válaszoló...

Esetleg tudsz valamit írni vagy esetleg ezzel kapcsolatos oldalt linkelni?

2011. júl. 6. 00:28
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Én is egy ninja vagyok de maradjon köztünk. A közhidelemmel ellentétben, nem fekete hanem szívárványszínű ruhát hordunk, és tudunk magyarul. A mesteremmel szoktam kapálni valamint tehenet fejni, a megélhetés érdekében. Cukinit szoktunk enni sütve, és vért iszunk reggelire.
2011. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

láttam már pár humoros gyakori kérdéses hozzászólást,de ez abszolút nem tartozik közéjük. Ez valami k*rva szar poén volt. :(

(és ezt tényleg nem azért mondom mert az "pont az én kérdésemre írtad", hanem mert tényleg k*baszott szar vicc volt :D :)

2011. júl. 15. 00:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!