Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Észrevettétek ezt már ti is?

Észrevettétek ezt már ti is?

Figyelt kérdés

Több embertől is hallottam már, hogy észrevették, hogy a külföldiek sokkal intenzívebben bókolnak mint a magyarok. Úgy értem, hogy akár személyesen, akár élőben beszélek külföldiekkel (én főleg Nagy Britanniaiakkal), akár online sokkal hamarabb és többször bókolnak mint mondjuk egy magyar. Egyébként ezt már férfiaktól is hallottam hogy a külföldi nők nyíltan bókolnak nekik, cseppet sem félreérthetően.

Észrevettétek ezt már ti is? Esetleg tapasztaltátok is már? Mi erről a véleményetek?


2012. ápr. 14. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem ez eddig sem volt titok: a magyar elég távolságtartó és visszafogott nép, ha idegenekről van szó.
2012. ápr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!