Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek beszéljek vele?

Szerintetek beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Van egy iskolatársam, akivel régen nagyon jóban voltam. Aztán mostanság átváltott egy nagyon nagyon rossz életmódra, már nem is vagyunk jóban, de nem ez a lényeg.

Vagdossa magát. Majdnem az egész kezét, és még a lábát is. A családja nem tud róla, bár nem tudom, hogy hogy fogja megoldani, mert az egész keze olyan, és a családban sokan vannak, nincs saját szobája és itt a jó idő.. Most ez a téma az iskolában, eljutott az osztályfőnökéhez, pár tanár is tud róla, de nem csinálnak semmit. Azt mondta, hogy "ezt a pasijának köszönjük", mert miatta csinálta, de én ezt nem hiszem el. Nagyjából mindenkit a barátjának nevez, de egyetlen olyan barátja sincsen, akivel igazán tudna beszélni komoly dolgokról. Lehet ez is az oka annak, hogy ezt csinálja, vagy csak figyelemfelkeltésből?

De szerintetek beszéljek vele??? Nagyon kicsi és éretlen ő még ahhoz, hogy tönkre tegye az életét ilyen korán...


2012. ápr. 13. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Kedves gesztus tőled, hogy beszélni szeretnél vele. Én jó ötletnek tartom, de arra vigyázz, hogy ha esetleg beszélsz vele, szinte biztos, hogy kioktatásnak, parancsolgatásnak, az életébe való beleszólásnak fogja érzékelni. Szóval óvatosan kell, és lássa azt, hogy tényleg csak segíteni szeretnél rajta. :)
2012. ápr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!