Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a gyerek olyan lesz, amit...

Ha a gyerek olyan lesz, amit otthon eltanul, akkor a szüleim hogy hogy nagy rasszisták én meg miért nem vagyok az?

Figyelt kérdés
A szüleim mindent és mindenkit utálnak, aki nem európai fehér ember (bár még közülük is párat megvetnek). Itthon mindig megy a zsidó-kommunista-francia-kínai-néger-cigányozás, mert mindegyik egy szemét nép meg így megy úgy. Sosem fogom megérteni az ilyen fokú rasszizmust, emiatt eléggé haragszom is a szüleimre. Én szöges ellentétük vagyok. Én úgy állok a dolgokhoz, hogy a magyar embernek is éppúgy megvannak a hibái, mint a többi népnek, egyáltalán nem utálok senkit, sőt. Vajon nálam hogy hogy ez alakult ki? Vannak ezek a sztereotípiák, hogy a gyerek olyan lesz, amit otthonról eltanul, de úgy látszik ez nálam nem jött be. (olyat légyszíves ne írjatok, hogy mert még nem éltem eleget és nem tapasztaltam eleget, mert azt úgy sem fogom elhinni, hogy itt mindenkinek volt negatív élménye a fentebb említett nemzetiségekkel)
2012. ápr. 4. 19:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, én nem vagyok megnevelve a te undorító nézeteddel. A szüleimet meg ne merd ócsárolni semmilyen jelzővel.
2012. ápr. 4. 22:44
 12/13 anonim ***** válasza:
Na,előjött belőled is az állat kérdező...:D mAJd ha elkap egyszer egy kokeró valahol,megver,vagy kirabol,vagy hasonló eseted lesz,akkor védjed majd őket.De utána ne rinyálj itt.
2012. ápr. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Egyszer egy rendes fehér magyar ember le akart késelni. Ezek szerint most utálnom kéne a magyarokat? Ilyen primitív felfogással mint a tied, igen. Arról nem is beszélve, hogy nem rinyáltam és nem jött ki belőlem az állat, de az én szüleimet senki ne ócsárolja itt látatlanba. Persze mindenkinek csak addig nagy a pofája, amíg anonim az oldal :D egyikőtök sem merné szemtől szembe megmondani, hogy mi is a véleményetek. De nem is baj. A válaszoddal csak magadat minősítetted és ami a legszomorúbb a magyar népet.
2012. ápr. 6. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!