Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Németországban az emberek jó...

Németországban az emberek jó része megengedheti magának az évenkénti többszöri nyaralást is?

Figyelt kérdés

Egy müncheni magyar nő blogjára találtam rá néhány napja.

[link]

Az évértékelőjét olvasva meglepődtem, hogy mennyi helyen járt a 2011-es évben, ami itthon, Magyarországon még a válság éve volt eléggé.

És ugyebár állítólag a külföldiek még kevesebbet is keresnek Németországban, mint a németek...

Mégis járt 2011-ben:

- Thaiföldön

- Magyarországon

- a Bajor-Alpokban

- Szlovéniában

- Közép-Frankországban

- Budapesten

- ismételt alpesi kirándulás

- Spanyolország (Lanzarote)


És az idei év elején Tanzániában!


2012. ápr. 4. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Kiemeltél egy nőt aki megteheti,de a nagy átlag ott sem tud évente egyszer sem menni nyaralni.

A nővérem otthon él Magyarországon,és ő is 1 évben legalább 3-4x megy külföldre nyaralni.Még csak április van,de idén már volt Angliában 1 hetet,és voltak januárban Mexicóban is.Idén még mennek a szokásos Thaiföldi nyaralásra,és tervbe vagy egy Spanyol nyaralás is.De ő sem az átlag.A barátnőm Berlinben él,és ők csak évente egyszer hazamennek nyaralni.Mesélte,hogy vannak olyan német kollégái akik soha nem voltak még külföldön nyaralni.

Megjegyzem én Angliában élek,és nekem is van sok olyan angol kollégám,akik soha nem hagyták még el Angliát.Nem mindenki engedheti meg magának,csak egy kisebb réteg.

2012. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
en azt mondom hogy nemetorszagban egy jo diplomas allassal vagy szakmaval siman megteheti az ember az evi ket-harom "nyaralast" is. plane ha ketten keresnek egy csaladban. nalunk csak a ferjem dolgozott eleg jol keresett, egy fizetesbol vigan megeltunk es utazgattunk is tobbszor egy evben. persze ha 1200 eurot keresel egy honaban akkor abbol nem fogsz evente tobbszor utazgatni..
2012. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A tanár az mondjuk egy jó diplomás szakmának számít Németországban?
2012. ápr. 4. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!