Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zaklat a tanárom! Mit tegyek?

Zaklat a tanárom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik nap felmentem a barátomhoz szünetbe, és úgy ültünk hogy a lábam az ő lábán volt. Erre bejön a tanár hogy ne pettingeljetek. Aztán kézdeztem hogy ez mért pettingelés? És aztán még ott mondogatta a hülyeségeit hogy biztos már nedves a bugyim meg ilyenek. Kiment, aztán visszatettem a lábam, és hogy megint mit csinálunk... aztán egy elég nagyot belerugott a bakba (olyan mint egy szék, csak hosszabb az a rész, amin ülünk) ... Aztán üvöltözött meg minden és nem birtam abbahagyni a sírát. Ma meg feküdtem a padon az órán, és hogy mért nem csinálok semmit... okéé hibás voltam de megint elkezdett üvöltözni meg felhozta az előző témát is... és nem tudom mit kellene tegyek. Ha rá gondolok, elkap a sírógörcs... Kérlek segítsetek...

17/L



2012. ápr. 3. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szólj az igazgatónak! Ha felveszitek telefonnal kamerára, vagy más módon bizonyítékot szereztek arról, hogy miket művel, az még jobb. Bizonyíték nélkül senkit sem lehet beperelni (lehetni lehet, csak valószínű eredménytelen lesz), ez viszont simán megér egy feljelentést is.
2012. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát, Te magad is elismered, hogy hibás voltál, a tanár meg egy kicsit túlreagálta dolgot. Semmi értelme a feljelentgetésnek, pláne, ha amúgy semmi bajod vele. Vágj jó képet a dologhoz, illetve ne adj alkalmat arra, hogy dührohamot kapjon. Biztos rossz napjai vannak, és sajnos ezt megérzik a diákok is. Úgyis szünet jön, nem?
2012. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a tanár, aki egy ilyen szituációban "nedves bugyit" emleget, kimeríti a szexuális zaklatás tényét. Azonnal tedd szóvá az igazgatónál.
2012. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a lelkünkre bízta az osztályfőnökünk, hogy ha bármi baj van valamelyik tanárral, akkor SZÓLJUNK. A lényeg hogy ne hallgassuk el a dolgot, és te se tedd ezt. Mi köze van neki ahhoz hogy mit csináltok a barátoddal? Az meg már végképp sok, hogy a bugyidat emlegeti...


Mindenképp szólj valakinek, akár az ofőnek, akár az igazgatónak (bár ők eléggé elfogultak a tanárokkal szemben) hogy kérje számon a tanáron a dolgot vagy szólj anyukádnak, hogy menjen be egy kis beszélgetésre... Semmiképp ne hagyd annyiban, lehet hogy tanár, de azért nehogy már megengedhesse magának az ilyet, közben tőlünk meg megkövetelik a tiszteletet...

Szintén 17L.

2012. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Aludhatsz suliban, ha a zseni vagy.

Egyéb esetben figyelj oda, mert hajléktalan leszel.

Ne csak az adott pillanat (örömeire) gondolj, hanem a jövődre is.

2012. ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

és a barátod akkor mit csinált mikor ezt mondta?

annyira gyáva hogy nem mer válaszolni(ebben az esetben megmagyarázni) vagy nem meri lecseszni a tanárt?

de az a tanár biztos nem százas hogy "olyanokat" mond.

18/F

2012. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

És amúgy tényleg nedves volt a bugyid?


Kovács József matektanár F/49

2012. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

xD

te vagy az a tanár? :D

micsoda fordulatok!!!

lassan egy szappanopera lesz itt :P

2012. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem zaklatás drágám... Te csak menőzni akarsz, hogy 17 évesen már pettingelsz! Mondvacsinált probléma!
2012. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!