Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek egy ilyen...

Descence kérdése:

Ti mit tennétek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A szituáció teljesen fiktív, bárminemű hasonlóság a valósággal csupán a véletlen műve.


Tagja voltam egy csapatnak. Azonban, egy idő után a tagok elkezdtek elmenni (összevesztek valamin). Ezután a csapat feloszlott. Azok, akik már korábban elmentek, találtak egy másik csapatot, ahova beléptek. Én is követtem őket. Pár nappal később jött egy sms, hogy a régi csapat újraalakult, és szükség lenne rám (az új csapatból a régiek nem akarnak visszamenni, mert összevesztek egy taggal, aki még most is ott van), de az új csapatot sem hagyhatom ott csak úgy. Mindkét csapatban vannak barátaim.


Várom a véleményeket, remélem érthetően írtam le.


2012. ápr. 3. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt tenném "amit a szívem diktál". Oda mennék, ahol jobban érzem magam, amelyiket/akiket igazán szeretek. Ahol otthon érzem magam.
2012. ápr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!