Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról aki a...

Mi a véleményetek arról aki a születési évét a lábára tetoválja római számokkal?

Figyelt kérdés
szerintetek ennek van értelme? Így mindenki tudja h ő hány éves. Öreg korára megbánja.
2012. ápr. 2. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom valami olyat akart, ami biztos nem változik meg élete során. De én sem tartom praktikusnak. Meg szépnek se.
2012. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát igen, szerintem öregkorára úgy fogja szégyelni, mert ugye mindenki fogja tudni hány éves. Ám ez fiatal korban is gáz, meg mindig is az volt. Tényleg nincs semmi értelme.
2012. ápr. 2. 12:45
 3/12 anonim ***** válasza:
dzsipszi kingszéknél nem gáz
2012. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Főleg ha emellett a születési évét használja jelszónak vagy pin kódnak, nagyon praktikus :-)))))))))))))))
2012. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mint ha a barátnője nevét, akivel egy héttel később szakít... :)
2012. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Andizsuzsi ***** válasza:
51%
Szerinted mi szégyellni való van azon, hogy hány éves az ember? Mindenki azzal dekorálja magát, amivel akarja. Én mondjuk nem varratnám magamra, de nem is szégyellem.
2012. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Mindenki azzal dekorálja magát, amivel akarja."

Nem is mondja senki, hogy ne tegye, csak a kérdésre válaszolt mindeki. ("Mi a véleményetek arról...")

:)

2012. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Még mindig jobb, mint ha a barátnője nevét, akivel egy héttel később szakít... :)"


Honnan tudtad h fiúról van szó?

2012. ápr. 2. 19:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudtam. Viszont lányokra ez kevésbé jellemző.
2012. ápr. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát sztem ritka hülyének kell lenni h ezt megtegye
2012. ápr. 4. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!