Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én vagyok így ezzel?

Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
Nem szoktam nagyon hazasietni mert nem vár itthon csak az apukám (de vele meg nem lehet annyira beszélgetni). A neten sem tudok senkivel beszélni hiába vannak fent. Elég sokat unatkozom a hétvégéim is unalmasak de a suliban sem jobb. Már arra is gondoltam, hogy ha majd dolgozni fogok akkor sem lesz jobb a helyzet majd vállalok pluszmunkát, hogy ne érjek haza hamar mert úgysem vár senki meg a neten sem. 20/L
2012. márc. 31. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én sem szerettem mindíg otthon lenni 20 évesen. Most pedig álltalában itthon vagyok a gyerkőcök miatt.

Ha van kedved bármiről írni, én szívesen "beszélgetek " veled, bármiről. Írj ha van kedved, akár privátban, hogy mi az ami érdekel, vagy foglalkoztat, vagy épp elkeserít, van-e hobbid.

Tudom, hogy nem vagyunk egy korosztály, de engem majdnem minden érdekel, a tanulás, a természet, főzés, sütés, kézimunkázás, zene...:) Nekem meg sajnos nem jut mindenre időm. Írj hátha tudunk valami érdekesről "beszégetni" és talán nem fogsz unatkozni annyira!


Szia! 32/N

2012. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!