Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Csak nekem tűnik úgy, hogy ezzel valami nincs rendben?


2012. márc. 8. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

amit konyrol mondanak az mind igaz.

hogy mire forditjak a begyujtott penzt az vita targya.


Last year the organization raised $8,676,614 and only 32% of these funds went to direct services. It appears that a large majority of their funding went to pay staff salaries, transportation expenses and film production. Charity Navigator rates their accountability and transparency 2 out of 4 stars. This is due to the fact that the organization has not undergone an external audit of their funds.

Invisible Children supports direct military intervention, and their funding is said to support the Ugandan government and other military forces. The Ugandan army has been accused of rape and looting, but they are still defended by Invisible Children.


forras: [link]

2012. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, kb. ennyit lehet tudni....


Nekem az a gondom, hogy ez nagyon kevés info. Azt elhiszem, hogy egy jótékonysági szervezetnek a saját működésére is kell pénz. Nem sajnálom tőlük egyáltalán. Aki ekkora reklámot tud csinálni, az éljen csak meg jól belőle nyugodtan, lelkiismeret furdalás nélkül!


Viszont maga Kony... simán lehet, hogy az ottani kormány katonái se jobbak. Csak ez a Kony már nagyon útban van. Gőzünk sincs mi a helyzet, ki a rossz és ki a jó. Úgy mint pl Líbiában, vagy bárhol. Nem látok rá ésszerű okot, miért kéne külföldről beavatkozni, anélkül, hogy erre bárki bárkit megkért volna. Ez megint egy nagyon jó indok katonákat állomásoztatni egy random országban.

2012. márc. 9. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!