Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mást ez nem szokott zavarni?

Mást ez nem szokott zavarni?

Figyelt kérdés

Néha elképedek mennyire félreértik itt az emberek egyik-másik kérdést,hozzászólást. Nem elég,hogy félreértik a kérdéseket és kiforgatják a kérdező és/vagy ,ás hozzászóló szavait,de még olyan is sokszor előfordul,hogy apróságokon akadnak fenn. Pl. volt egy kérdés,ahol egy lány arról panaszkodott,hogy fél a nővérétől,mert az bántja.Valamint írta még azt is,hogy a hónapban x ft-ért fog szemüveget kapni,ami miatt a nővérének nem lesz zsebpénze és ezért megint a húgára haragszik. Érkezett kb. 20 hozzászóló,amiből jó,ha kettő válaszolt a kérdésre,próbált tanácsot adni (persze őket jól lepontozták), a többek pedig elvitáztak azon,hogy kerülhet-e egy szemüveg annyiba,meg hogy ők mennyiért vették. De még lehetne sorolni az ilyeneket. Másik kedvenc: mikor hozzászólok nem a kérdésre válaszolnak,hanem oldalak elvitáznak/beszélgetnek egymással. Ezek a dolgok csak engem szoktak zavarni?

köszönöm a válaszokat


2012. márc. 31. 05:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem is zavar,főleg a vita része.A beszélgetéssel,ha normális hangnemben történik,nincs különösebb bajom,csak olyankor felmerül bennem,hogy ha annyira beszélgethetnékjük van,miért nem privátoznak vagy emaileznek.
2012. márc. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Ez olyan mint a bkv!

Sok embere itt vezeti le a feszültségét másokon ,mint a bkv-n :D

2012. márc. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami engem kulonosen bosszant, amikor valaki feltesz egy kerdest, te valaszolsz ra, a kerdezo meg annyit sem bofog vissza, hogy ''kossz''.
2012. márc. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdéseket úgy lehet félreérteni, ha a kérdező nem egyértelműen fogalmaz, átláthatatlan az írásképe, nem használ írásjeleket a központozáshoz stb. Velem is előfordult már, hogy félreértettem egy-egy kérdést a fenti okok miatt, ezért kellene megtanulni helyesen írni, vagy ha azt nem, legalább az írásjeleket helyesen használni.


A legidegesítőbb az, amikor egy nem annyira hétköznapi helyzetre a válaszolók ahelyett, hogy tanácsot adnának, beírják, hogy ez biztos kamu. Aztán néha oldalakon keresztül azon agyalnak, hogy miért kamu vagy miért nem az, a kérdező meg közben várná a választ.


Aki meg az én kérdéseimnél mással foglalkozik, nem azzal, amire én kíváncsi vagyok, azt lepontozom, mivel ha én azt szeretném tudni, hogy mit kezdjek a piszkálódó nővéremmel, akkor számomra nem hasznos az a válasz, amiben azt írja le a válaszoló, hogy mennyiért vette a szemüvegét. Eredetileg erre való a pontozás, nem arra, hogy az enyémtől eltérő véleményeket lepontozzam; azok is lehetnek hasznosak.

2012. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De a pontozasi rendszer is meger egy miset!

Az olvasok zome keptelen felfogni, hogy a valasz hasznossaga nem egyenlo azzal, hogy egyetertek-e vele.

Legjobban talan az a pelda szmlelteti, amikor valaki megkerdezi, hogy kinek mi a kedvenc lanyneve. İtt mindenkinek a valasza hasznos, aki ileirja a kedvenc lanynevet. Az mas kerdes, hogy nekem az eppen tetszik-e.

2012. márc. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gika1998 válasza:
Engem is szokott zavarni meg az is amikor gúnyosan besszológatnak kit érdekel mert engem nem .
2012. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!