Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetemisták, főiskolások! Ti...

Egyetemisták, főiskolások! Ti suli, meló mellett mennyi időt szántok a régi barátaitokra?

Figyelt kérdés
Sajnos az egyik barátnőm elég kevés időt tud rám szánni, jó ha egy héten 2x beszélünk de akkor se sokat mert eléggé elfoglalt. (főiskolára jár) Meg ott van a barátja és vele is sokat van rám alig marad ideje. 19/L
2012. márc. 30. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég keveset. Kb havi 2-3 alkalom, átlagban. Van mikor több picit, van amikor ennyi se. De az én barátaim ezt megértik, és igyekeznek sok programot úgy szervezni, hogy nekem is jó legyen, ha meg nem jön össze, mennek nélkülem. Sokuk szintén főiskolás, vagy még tanul, így tudják mi a helyzet.
2012. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg megvoltak a barátok, addig nagyon sok időt szántam rájuk, bár nem számoltam. Viszont a legjobb barátnőm mindig azt mondta, nem ér rá: ebből látszik, hogy csak arra érünk rá, akire akarunk.
2012. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Heti egyszer talizunk mindenképp a barátnőkkel(3-an)pedig mindhárman párkapcsolatban vagyunk.
2012. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Időbeosztástól, távolságtól stb. függ. Akiket a legjobb barátnőimnek tartottam a régebbi ismeretségek közül (és nem ugyanoda jártunk), azokkal legalább kéthetente találkoztunk.
2012. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semennyit. Gimi után mindenki más-más városba ment tanulni. Akkor még nem volt netünk, de azért netkávézóból írogattam nekik. Ha tudtam, hogy hazajöttek, felhívtam őket telefonon, küldtem postai úton levelet. Nem nagyon kaptam válaszokat. Egyszer az egyikőjük beszólt, hogy minek telefonálok annyit, és beszélek az anyjával. Amikor mégsem volt otthon, akkor ugyanis az anyukájával beszélgettem pár percet, hogy hogy van, meg ilyesmi, semmi tolakodás. Volt olyan, hogy amit kaptam levélcím, nem is volt jó, visszajött a levél.

Aztán lettek új barátaim, de ők meg csak amolyan együtt bulizós társaság. Amikor barátom lett, elkoptak ők is. Távkapcsolat, csak minden második hétvégén vagyok itthon. Megvannak msnen, de nem ír rám egyikőjük sem, ha én rájuk írok, akkor "áá, velem nincs semmi különös...pill...egy óra múlva: bocs, mennem kell" Akivel a kapcsolatot tartom suli után egy volt csoporttársam, ő gyakran kijön hozzánk ebédelni, együtt elmegyünk ide oda. Van, hogy gyakran, van hogy csak havonta 1x. 25/N

2012. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!