Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a mindennapi...

Mit kezdjek a mindennapi megalázásokkal, beszólogatásokkal?

Figyelt kérdés

Ep ésszel hogyan lehet ezt már kibirni!

Legutóbb egy vonaton utaztam,amely àthaladt az osztrák határon. Felszállt 4 osztrák nõ, de még le sem ültek, rám pillantott, és azt mondta m.....s magyar!

En majdnem elhûltem, de semmit sem szóltam.

Ennyire rossz hirünk lenne, és én iszom meg ártatlanul másoknak a piszkait!

Egyet nem értek mi lehet az arcomra irva, mert idegen emberek,akikkel sohasem találkoztam, beszólnak.

Azzal szoktam magamat vigasztalni, hogy biztosan õk is ezt kapják másoktól!


Annyira meglepõdök mindig, hogy még vissza sem tudok szólni, csak utána jut eszembe, hogy mit kellett volna mondanom.

Ti szoktatok ilyen helyzetben lenni?


2012. márc. 29. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Osztrák nő magyarul mondta ezt? Amúgy el kellett volna küldeni a k anyjába ha már ilyen jól beszél magyarul megérti..
2012. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem magyarul mondta németül!

Egész idõ alatt néztek rám, már azt sem tudtam, hogy hovanézzek.

Aki mögöttem ült az is gondolom osztrák volt, amikor leszállt az is rám nézett. Megpróbáltam rá mosolyogni, de nem viszonozta.

Tele volt egyébként a vonat osztrákokkal, mert németbõl utaztam haza és közben õk felszàlltak.

2012. márc. 29. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kulturált nyugati nép...
2012. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, a "lomizni" és lopni átjáró cigánybandák sokat rontottak a renoménkon, de az osztrákokat sem kell félteni:( Közülük sem mindenki emelkedett lelkű Mozart-rajongó:D...aki tahó, nagyon tenyeres-talpas módon az. Az ominózus hölgyeménynek talán még 1848-ból maradtak vissza a sérelmei:-). Ne vedd a szivedre! Csak egy "gatyás német".
2012. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb vegyél elő egy darab kenyeret, és egy faxa füstölt kolbászt, de olyat aminek már attól frankó íze van, hogy rágondol az ember. Aztán kezdj el jóízűen enni, és kínáld meg őket!
2012. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Elég kellemetlen érzéssel tölt el engem is, hogy a szomszédos országok lakói nemigen bírnak minket, magyarokat.:-(
2012. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pelgrim ***** válasza:

„Mit kezdjek a mindennapi megalázásokkal, beszólogatásokkal?”


Tegyél szert több önbizalomra, szilárdabb öntudatra, lelki erőre, jól alapozott nemzeti büszkeségre, gondolj nagy magyarjainkra, akkor ezek a hangok elnémulnak. Akkor magasra kiemelkedsz azok fölé akik ilyen módon lejáratják magukat és eszedbe se jut hogy visszaszólj.

2012. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
köpd le ezt a nőt.
2012. ápr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!