Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jehova tanúi! Nektek milyen...

Jehova tanúi! Nektek milyen iskolai végzettségetek van?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
szórólap osztogató
2012. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez tetszik! :)))
2012. márc. 27. 20:33
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

4 általános, de van doktorim is.

SP haverja vagyok

2012. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok jehova, se más vallású, de szerintem a felekezetek látogatása nem végzettség függő. Itt van az imaházuk az utcánkban, jól szituált, kiöltözött emberkék családostól jönnek mennek, gondolom sok az egyetemi végzettségű, de lehet köztük technikus vagy szakmunkás is.
2012. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ki az az "SP"?
2012. márc. 28. 05:20
 6/9 anonim ***** válasza:

E az

[link]

2012. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

erre a kérdésre kb. akkor is válaszolhatnék, ha nem lennék Jehova tanúja.

Nekem speciel van 4 szakmám, egy felsőfokú végzettségem és jelenleg harmad éves közgazdász tanuló vagyok.


Nem iskola függő, hogy valaki Jehova tanúja vagy sem. Vasn akinek több diplomája van, van akinek 8 általános....

2012. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De vannak olyanok akik úgy gondolják ,hogy csak is az iskolázatlan vagy alacsony iskolai végzettséggel rendelkező emberek ,lesznek vallásosak. Illetve hívők.
2012. ápr. 30. 23:51
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
akkor erre rácáfoltam. :))
2012. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!